ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Новий PEUGEOT 308 SW

PEUGEOT 308 SW - НОВЕ «ОБЛИЧЧЯ» БРЕНДУ, ТЕПЕР І У ВИГЛЯДІ УНІВЕРСАЛУ

Зустрічайте новий універсал PEUGEOT 308 SW: оригінальний кузов, дизайн та конструкція.

Новий універсал PEUGEOT 308 SW, аналогічно хетчбеку PEUGEOT 308, є носієм нового дизайну PEUGEOT і нового логотипу Бренду. Разом з тим, він виділяється не тільки привабливим і динамічним дизайном, але також масою важливих технічних відмінностей:

 

 • істотно виріс і внутрішній простір автомобіля завдяки нарощуванню довжини (4,64 м) і колісної бази (2,73 м);
 • використання передової платформи ЕМР2, установці найсучасніших двигунів (гібрида, бензинові або дизельні ДВЗ);
 • задній диван розділений на три незалежні частини (в пропорції 40/20/40), які можна скласти з багажника за допомогою ручок-важелів;
 • багажник оснащений 2-рівневою підлогою і дверима з електроприводом;
 • обсяг багажного відсіку досягає від 608 л до 1 634 л (при складанні задніх сидінь).
Демонструє найпередовіші, інноваційні, високотехнологічні напрацювання Бренду

Найкращим прикладом цього є нове покоління фірмового інтер'єру PEUGEOT i-Cockpit®, який став ще більш зручним і ергономічним, завдяки наступному:

 

 • нове компактне кермо з функцією підігріву та органами управління додатковими налаштуваннями різних систем;цифрова об'ємна 3D панель приладів;
 • інноваційний сенсорний 10" HD-дисплей (мультимедійна система PEUGEOT i-Connect® Advanced);
 • новий блок i-toggle, який замінив традиційну панель клімат-контролю;
 • підключення відразу двох телефонів по протоколу Bluetooth, 
 • наявність до чотирьох роз'ємів USB Type-C.
Найсучасніші системи допомоги водієві

Завдяки найсучаснішим системам допомоги водієві досягається можливість напівавтономного руху і підвищується безпека поїздок. Варто відзначити пакет Drive Assist 2.0, який включає в себе:

 • адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go (при наявності АКПП серії ЕАТ8),
 • функцію контролю рядності руху, 
 • три кардинально нові системи: напівавтоматичне перестроювання по рядах, підтримання рекомендованої швидкості, адаптація швидкості до крутизни повороту.
Новий PEUGEOT 308 SW вже зі старту продажів буде доступний в безлічі модифікацій, включаючи два потужних підзаряжуваних гібрида (HYBRID 225 і HYBRID 180), а також різні версії з традиційними двигунами внутрішнього згоряння: бензинові ДВЗ (110-130 к.с.) або дизельні ДВЗ (130 к.с.), в парі з МКПП або АКПП.

Новий PEUGEOT 308 SW: практичний, оригінальний, яскравий

Універсал PEUGEOT 308 SW - це, без сумніву, автомобіль з яскравою оригінальністю. Він чудово поєднує впізнаваний стиль Бренду, власні відмінні деталі, а також традиційно-високу функціональність, що вкрай важливо для універсала. 

У передніх фарах використовується світлодіодна технологія (LED) починаючи навіть з першого рівня комплектації. Оригінальні денні ходові вогні загинаються до центру переднього бампера. Таким чином, «світловий підпис» новинки ідеально поєднується з поточним стилем PEUGEOT - і, в той же час, залишається впізнаваним з першого погляду.

При цьому, в комплектаціях GT і GT Pack встановлена унікальна оптика: світлодіодні матричні фари, виконані за технологією PEUGEOT Matrix LED. Дані фари забезпечують ще більшу ефективність освітлення і безпеку руху.

Ззаду також використовується технологія Full LED: світлодіодні ліхтарі виконані у вигляді трьох «пазурів», що створює фірмовий для PEUGEOT «світловий підпис».

Продумана конструкція, чудова техніка

Ефективна модульна платформа EMP2

Новий PEUGEOT 308 SW побудований на основі збільшеної версії платформи EMP2Efficient Modular Platform 2 , яка дозволяє створювати автомобілі з різними типами силових установок в межах однієї моделі/кузова. Для новинки запропоновані як традиційні ДВС-версії, так і електрифіковані модифікації. 

 

Наприклад, уже зі старту продажів, для Нового PEUGEOT 308 SW будуть доступні дві версії у вигляді гібрида (Plug-In Hybrid, з можливістю зарядки від розетки).

Потужні гібриди типу Plug-In…

Оскільки для Бренду слова «Power of Choice» - це не порожній звук, то для досвідчених пілотів і вимогливих клієнтів Новий PEUGEOT 308 SW буде пропонувати відразу два Plug-in гібрида:

 

 • HYBRID 225 e-EAT8 – привід на передні колеса, комбінація двигуна PureTech потужністю 180 к.с. (132 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт, використання трансмісії e-EAT8, викиди CO₂ від 26 г / км, запас ходу на електротязі до 59 км (згідно з правилами виміру WLTP);
 • HYBRID 180 e-EAT8 – привід на передні колеса, комбінація двигуна PureTech потужністю 150 к.с. (110 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт, використання трансмісії e-EAT8, викиди CO₂ від 25 г / км, запас ходу на електротязі до 60 км (згідно з правилами виміру WLTP).
 

Тяговий акумулятор типу «Літій-Іон» на 12,4 кВтг пропонує максимальну потужність до 102 кВт і можливість зарядки одним з декількох способів, який є найбільш підходящим для власника автомобіля.

… І широкий вибір традиційних моторів

Автомобіль доступний з широкою гамою ДВЗ (бензинових або дизельних), в парі з «механікою» або «автоматом»Двигуни відповідають екологічним стандартам Євро-6 (згідно з протоколом WLTP) і забезпечують рівень викидів СО2 від 115 г/км.  .На старті продажів для новинки будуть доступні наступні варіанти:

 • PureTech 110 S&S BVM6 – двигун потужністю 110 к.с. в парі з 6-ст. МКПП;
 • PureTech 130 S&S BVM6 – двигун потужністю 130 к.с. в парі з 6-ст. МКПП;
 • PureTech 130 S&S EAT8 – двигун потужністю 130 к.с. в парі з 8-ст. АКПП.

та наступні дизельні варіанти:

 • BlueHdi 130 S&S BVM6 – турбодизель потужністю 130 к.с. в парі з 6-ст. МКПП;
 • BlueHdi 130 S&S EAT8 – турбодизель потужністю 130 к.с. в парі з 8-ст. АКПП.
Водіння в стилі ТЕХНО: інноваційні системи допомоги водієві

Новинка PEUGEOT 308 SW пропонує численні сучасні системи допомоги водієві, які відображають високотехнологічну суть моделі 308 SW і демонструють усі «ноу-хау» Бренду PEUGEOT.

Крім того, новинка PEUGEOT 308 SW готова здивувати обладнанням, яке раніше зустрічалося тільки в автомобілях вищого класу. Наприклад:

 

 • радари далекого радіусу дії (75 метрів) для системи контролю «сліпих зон» дзеркал заднього виду;
 • попередження про перехресний трафік ззаду;
 • камера заднього виду з 180-градусним кутом огляду і HD-дозволом;
 • система допомоги при паркуванні з 360-градусним «круговим» оглядом і чотирма камерами (спереду, ззаду, справа, зліва);
 • безключовий доступ в салон і запуск двигуна після натискання кнопки;
 • підігрів лобового скла по всій площі та підігрів рульового колеса;
 • авто-перенастроювання дзеркал заднього виду при виборі передачі заднього ходу.
 

Перші екземпляри Нового PEUGEOT 308 SW прибудуть до покупців вже в кінці 2021 року. Виробництво автомобіля буде налагоджено на заводі в місті Мюлуз (Mulhouse), Франція.