ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Peugeot 308 передано фармацевтичній кампанії
БРЕНД PEUGEOT ПЕРЕДАВ 139 АВТОМОБІЛІВ ПРОВІДНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ КОМПАНІЇ

БРЕНД PEUGEOT ПЕРЕДАВ 139 АВТОМОБІЛІВ ПРОВІДНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ КОМПАНІЇ

Бренд PEUGEOT досяг нових вершин в корпоративних продажах: велика партія з 139 автомобілів PEUGEOT 308 була підготовлена і передана важливому корпоративному клієнту - міжнародній фармацевтичній компанії. Угода проведена великим столичним дилером «Ілта» при фінансуванні OTP Leasing.
Дилер «Ілта»
Сьогодні корпоративні продажі грають все більш важливу роль в динамічному розвитку будь-якого автомобільного Бренду. Але також не менше важить і успішне історичне партнерство, коли багаторічна робота в минулому є відмінним доробком для нових перемог в майбутньому. Підтвердженням тому може бути співпраця столичного дилерського центру PEUGEOT «Ілта» і даної фармкомпанії, яке почалося ще в середині 1990-х років. З тих пір і до сьогоднішнього дня, компанія неодноразово обирала PEUGEOT в якості службових автомобілів. І недавня угода в 139 автомобілів вкотре доводить впевненість клієнта в автомобілях PEUGEOT.
В кінці серпня відбулася урочиста передача нової партії автомобілів. Цього разу автопарк компанії поповнили відразу 139 автомобілів PEUGEOT 308: традиційний європейський хетчбек, який привертає увагу своїм гармонійним дизайном і якісним салоном PEUGEOT i-Cockpit. Всі автомобілі представлені у виконанні 1.6 HDi 92 MT Active - і цей вибір максимально виправданий. Надійний і економічний дизельний двигун HDi вже відмінно себе зарекомендував в Україні, а оптимальна комплектація Active пропонує все необхідне для комфорту і безпеки: клімат-контроль, сенсорний дисплей, електричні склопідйомники, підігрів сидінь, безліч подушок безпеки, система стабілізації, пр. 
OTP Leasing
Дана угода проводилася з фінансуванням від компанії OTP Leasing, завдяки чому клієнт отримав максимально зручні умови виплати платежів. Наприклад, залучення лізингу дозволяє включати в загальні платежі ті витрати, які зазвичай доводиться оплачувати окремо - страховка КАСКО, вартість регламентних ТО, постановка автомобіля на облік. Подібні лізингові програми, а також вигідні кредити зі ставкою від 0% річних, являють собою основу PEUGEOT Financial Services: спеціального напряму Бренду, в рамках якого надаються найбільш вигідні умови фінансування для покупців автомобілів PEUGEOT - як фізичних, так і юридичних осіб.

Таким чином, Бренд PEUGEOT не на словах, а на ділі показує турботу про своїх клієнтів і пропонує їм краще - сучасні і якісні європейські автомобілі, а також вигідні фінансові умови їх придбання.