ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
peugeot-credit-resume

Відновлено кредитування на автомобілі бренду Peugeot

Відновлено кредитування на автомобілі бренду Peugeot

Бренд Peugeot продовжує працювати заради вашої безпеки та вашого комфорту. Саме тому ми раді повідомити, що з 11 липня відновлене кредитування на автомобілі бренду PEUGEOT. І що важливо, знову доступна партнерська програма, яка розроблена саме для брендів концерну Stellantis спільно з АТ «Креді Агріколь Банк»Дана програма пропонує можливість оформити кредит на нове авто на 2 роки під 0,01% річних, за умови авансового внеску в розмірі 60% від вартості авто.

Автомобілі бренду PEUGEOT знаходять нових покупців у світі і в Україні завдяки багатьом перевагам: впізнаваний сучасний дизайн, оригінальний салон, відмінні ходові якості, передові технології. Однак сьогодні важливу роль відіграє не тільки сам автомобіль, як продукт, а й супутні послуги, збудовані навколо нього. Представництво Stellantis в Україні дбає про те, щоб клієнти отримували все найкраще: широка дилерська мережа по всій країні, 3-річна гарантія на автомобілі, фіксована вартість ТО і можливість онлайн запису на сервіс. У цьому списку одним з ключових пунктів є умови фінансування покупки, які з 11 липня стали знову доступні для клієнтів завдяки новим кредитним програмам від банків-партнерів, таких як АТ «Креді Агріколь Банк» та АТ «Ощадбанк».

 

Звичайно, умови кредитування дещо змінилися, але і досі залишаються максимально вигідними та гнучкими під запити клієнтів. АТ «Креді Агріколь Банк»  та АТ «Ощадбанк» українські представники бренду Peugeot пропонують клієнтам вигідні кредитні умови та кожна з програм має свої переваги. За програмою АТ «Креді Агріколь Банк», яка розроблена саме для клієнтів цих брендів., ви маєте можливість оформити кредит під 0,01% річних терміном на 2 роки за умови авансового внеску 60% від ціни автомобіля. При необхідності, кредит можна оформити терміном до 5-ти років.  АТ «Ощадбанк» зацікавить вас привабливими відсотковими ставками від 0,01% та терміном кредитування до 7-ми років.

Всю необхідну інформацію по кредиту, а також розрахунок щомісячного платежу вам надасть фінансовий консультант салону. Подача документів і заповнення заявки теж відбувається безпосередньо в салоні. А також, бренд Peugeot пропонуює зручний онлайн калькулятор кредитування, на офіційному сайті в Україні. Це допоможе кожному зацікавленому клієнту заздалегідь прорахувати підходящий варіант кредиту для себе, навіть не виходячи з дому та без звернення до дилера Бренду. І впевнені, що отримані дані з розрахунку кредиту приємно здивують. 

Для отримання розрахунку кредиту необхідно виконати лише п'ять пунктів:

Пункт 1 – зайти на «Онлайн склад Peugeot» - cars.peugeot.ua;

Пункт 2 – обрати автомобіль який зацікавив, використовуючи зручні фільтрий онлайн-складу;

Пункт 3 – натиснути кнопку розрахунок кредитувнизу зліва ;

Пункт 4 – обрати відповідні умови кредитуванняпочатковий внесок, термін кредитування, тип кредиту ; отримати пропозиції від банків під ці умови;

Пункт 5 – ознайомитися з деталями пропозиціїзагальний перший платіж з урахуванням страхування та оформлення автомобіля, розмір щомісячних платежів, графік погашення кредиту тощо ; якщо все влаштовує – натиснути кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ» та передати свої початкові дані представникам дилерських центрів для угоди.

 

Якщо ви все ще сумніваєтеся в необхідності придбання авто, то зараз це знак для вас! З вигідними програмами кредитування на авто бренду PEUGEOT ви можете втілити свою мрію про новеньке авто з салону прямо зараз.