ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Кредитник калькулятор Peugeot
Розрахунок кредиту на авто в режимі онлайн
просто, швидко, вигідно!
Унікальна послуга для поточних і майбутніх клієнтів PEUGEOT – розрахунок кредиту в онлайн-режимі для моделей з-поміж тих, що вже є на складі в Україні. Все дуже просто та швидко: вибір початкового внеску, термін кредитування, типу кредиту. Порівнюйте пропозиції від різних банків та обирайте найпривабливіший варіант.
Бренд PEUGEOT динамічно розвивається та буквально живе в ногу з часом. Сьогодні все більше послуг переходить у режим онлайн – аналогічно діє і PEUGEOT: за запуском онлайн-складу автомобілів PEUGEOT, відтепер доступна функція онлайн-розрахунку кредиту для їх придбання. Таким чином, Бренд PEUGEOT відкриває новий розділ у своєму «цифровому світі», завдяки чому кожен зацікавлений клієнт може дуже просто та швидко вибрати для себе найбільш вигідні умови кредитування.
П'ять кроків для розрахунку
  1. Зайти на сайт Бренду PEUGEOT та обрати розділ Онлайн-склад;
  2. Обрати автомобіль який цікавив; наприклад, седан PEUGEOT 301 ACTIVE 1.2 PureTech МКПП-5ціна 372 тис. грн ; 
  3. Натиснути кнопку «Розрахувати кредит»внизу зліва, синя віртуальна кнопка ;
  4. Задати відповідні умови кредитуванняпочатковий внесок, термін кредитування, тип кредиту ; обрати пропозиції від різних банків під ці умови;
  5. Ознайомиться з деталями пропозиціїзагальний перший платіж з урахуванням страхування та оформлення автомобіля, розмір щомісячних платежів, графік погашення кредиту тощо 

 

Якщо все влаштовує – натиснути кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ» та передати початкові дані представникам PEUGEOT для угоди.

Така функція розрахунку кредиту в режимі реального часу дозволяє показати поточні витрати на придбання автомобіля: початкову сумущоб забрати автомобіль із салону  та щомісячні платежі за кредитом. Для прикладу розглянемо ситуацію, коли клієнт продав автомобіль і тепер націлений тільки на новий автомобіль: якісний, надійний, безпечний, цілий. 

 

Як вищезгаданий седан PEUGEOT 301 у комплектації ACTIVE з оптимальним співвідношенням комплектації та ціни. Маючи початкову суму в розмірі 60%, клієнт може орати кредит з великим початковим внеском від ціни автомобіля. Решта суми оформляється в короткостроковий кредит від «Ощадбанку» на 12 місяців під мінімальну відсоткову ставку річних. Щомісячний платіж виходять на рівні 12 392 грн. Іншими словами, щоденний внесок складає 413 грн – це як сходити пообідати великій компанії друзів.

У результаті кредит виходить не тільки простим і швидким в оформленні, але й вкрай вигідним для клієнта. І у випадку автомобілів PEUGEOT, вигідність пропозиції полягає не тільки в початковій покупці, а й у подальшій експлуатації автомобіля. Так, програма фіксованої вартості ТО для всіх дилерів у рамках одного регіону дозволяє автоаматору заздалегідь планувати свої витрати, збільшений міжсервісний інтервал допоможе їх скоротити, а розширена 3-річна гарантія та програма допомоги в дорозі PEUGEOT Assistance убережуть від малоймовірних, але можливих негараздів.

 

Вибирайте нові кросовери, седани, вени PEUGEOT - це не тільки стильні, якісні, надійні автомобілі, але й вигідні умови їхньої покупки!