ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Новий PEUGEOT 408 став фіналістом Car Of The Year 2023

Новий PEUGEOT 408 став фіналістом європейського Car of the Year (COTY)! Професійне журі у складі 61 члена, представники 23 країн обирали найкращі автомобілі серед 27 кандидатів. Так, новинка PEUGEOT увійшла в престижний шорт-лист фіналістів із 7 найкращих автомобілів. Це вже вшосте за останні 10 років, коли автомобілі PEUGEOT виходять у фінал престижної премії. 

 

 

Яскрава новинка з її емоційним дизайном, гострими гранями, сміливими лініями корпусу задає нові стандарти класу, виступаючи еталоном і зразком того, як повинен виглядати сучасний динамічний фастбек. Новий PEUGEOT 408 є справжнім прикладом еволюції дизайну і технологій. Наприклад, радар для систем допомоги при водінні ховається за новим логотипом: це стало можливим завдяки використанню нових матеріалів, які сумісні з радіолокаційними хвилями. Таким чином, логотип вдалося розмістити точно по центру решітки радіатора, а номерний знак перемістився трохи нижче. А його лінійка силових агрегатів зі старту пропонує два Plug-In Hybrid, що дає покупцям можливість вибирати між електрифікованими двигунами та двигунами внутрішнього згоряння. 

 

Фінальний раунд голосування відбудеться на початку січня. У цьому раунді буде визначено переможця конкурсу «Автомобіль року 2023», який буде оголошено на церемонії на 100-му Брюссельському автосалоні 13 січня 2023 року.

Разом із новим 308, PEUGEOT вшосте з 2013 року приєднався до списку фіналістів конкурсу європейського Car of the Year. Peugeot 308 та 308 SW був фіналістом конкурсу в 2021 році, міський хетчбек 208 був обраний наприкінці 2019 року і став переможцем у 2020 році, а інноваційний 508 (фастбек та SW) фіналіст 2018 року. Технологічний кросовер 3008 увійшов у до списку фаворитів наприкінці 2016 року та переміг у 2017 році, а також і попереднє покоління 308 (хетчбек та SW) наприкінці 2013 року стало фіналістом, щоб уже у 2014 році принести перемогу для Бренду PEUGEOT.

 

Премія COTY – найбажаніша в автомобільній промисловості. Журі цієї премії складається з 61 члена, які представляють 23 країни. На першому етапі голосування кожен член журі складає свій шорт-лист з 7 фіналістів, вибираючи з довгого списку з 27 учасників. Список претендентів та фіналістів можна знайти на сайті «Автомобіль року» https://www.caroftheyear.org/.

 

Що цікаво, то кожен із фіналістів має електрифіковану версію або повністю електричний. Так і Новий PEUGEOT 408 пропонує одразу два варіанти Plug-in гібрида:

  • PLUG-IN HYBRID 225 e-EAT8 – привід на передні колеса, комбінація двигуна PureTech потужністю 180 к.с. (132 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт, використання трансмісії e-EAT8, викиди CO₂ від 26 г / км, запас ходу на електротязі до 59 км (згідно WLTP, в процесі уточнення);
  • PLUG-IN HYBRID 180 e-EAT8 – привід на передні колеса, комбінація двигуна PureTech потужністю 150 к.с. (110 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт, використання трансмісії e-EAT8, викиди CO₂ від 25 г / км, запас ходу на електротязі до 60 км (згідно WLTP, в процесі уточнення).
Під час проектування та розробки нового 408, команда PEUGEOT поставила собі за ціль збільшення ефективності новинки, за рахунок зменшення споживання палива та обмеження викидів CO₂. Особливу увагу було приділено аеродинаміці нового PEUGEOT 408, щоб покращити енергетичний баланс. Бампер, кришка багажника, дифузор, стійки кузова, дзеркала, екрани під кузовом і тд - всі частини кузова були оптимізовані. Це вдалося завдяки тісній співпраці між дизайнерами PEUGEOT та інженерами з аеродинаміки – співпраця, яка натхненна роботою команди дизайнерів і інженерів PEUGEOT під час створення гіперкара 9X8.

Новий PEUGEOT 408, розроблений як фастбек найвищого класу С-сегменту, тому пропонує футористичний дизайн, тільки передові технології, потужні та економічні силові установки, широкий вибір обладнання – все розробленого для насолоди від далеких подорожей та буденних поїздок по місту. На борту нового PEUGEOT 408 широкий спектр систем допомоги водієві останнього покоління, які отримують інформацію, зібрану 6 камерами та 9 радарами, які роблять керування, маневрування та подорожі більш безпечими та плавними. Одним з кращих прикладів подібного є пакет Drive Assist 2.0, який робить ще один крок до автономного водіння. Даний пакет включає в себе адаптивний круїз-контроль, систему утримання в смузі руху, ін. Новий PEUGEOT 408 стає символом змін в питаннях ергономіки, якості, дизайну, технологій. У тому числі - завдяки новій інформаційно-розважальній мультимедійній системі PEUGEOT i-Connect®, яка вже стана частиною ДНК-Бренду.

 

Переможця буде оголошено 13 січня на церемонії на 100-му Брюссельському автосалоні , а поки ви можете познайомитися з модельним рядом PEUGEOT в Україні та обрати свого фаворита на офіційному сайті Бренду, або ж відвідати онлайн-склад Бренду та обрати улюбленьця із наявного складу в Україні.