ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Новий PEUGEOT 308 став електромобілем

НОВИЙ PEUGEOT 308 СТАВ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ

PEUGEOT E-308 і E-308 SW

Новий PEUGEOT 308 та 308 SW дебютували у 2021 році, запропонувавши клієнтам унікальний футуристичний дизайн, передові технології, найкращі системи безпеки, потужні та економічні двигуни, унікальні гібридні версії. Але на цьому новинка не перестає вражати, адже тепер пропонуємо до вашої уваги 100% електричні версії PEUGEOT E-308 і E-308 SW – всі переваги новинки тепер з нульовими викидами та абсолютною тишею в салоні уже з 2023 року. 

На Нових PEUGEOT E-308 і E-308 SW буде встановлено абсолютно новий повністю електричний двигун : потужністю становить 115 кВт або 156 к.с. та крутним моментом 260 Нм, який доступний уже з перших секунд для швидких прискорень. Цей двигун доповнить поточну лінійку, яка включає гібриди потужністю 180 к.с. (132 кВт) і 225 к.с. (162 кВт), а також версії з двигуном внутрішнього згоряння.

 

Новим також є акумулятор, який встановлюється на 100% електричних PEUGEOT E-308 і E-308 SW. Це високовольтна батарея ємністю 54 кВт/год тепер має новий хімічний склад: 80% нікелю - 10% марганцю - 10% кобальту, який працює при напрузі 400 вольт. Все це дозволило забезпечити запас ходу понад 400 км на одному заряді (відповідно до протоколу WLTP). А коробка передач на Нових PEUGEOT E-308 і E-308 SW оптимізує свій запас ходу, зберігаючи при цьому високий рівень продуктивності з точністю, характерною для електричних двигунів. 

Також унікальними для Нових PEUGEOT E-308 і E-308 SW є нові легкосплавні 18-дюймові диски та шини з низьким опором коченню, які були спеціально розроблені для 100% електричних версій новинки. Вони були створені для досягнення максимальної аеродинамічної ефективності та оптимізації продуктивності. Все в повній відповідності з вимогами бренду в питаннях еталонної поведінки автомобіля на дорозі.

 

Збільшення ефективності було ключовим для інженерів PEUGEOT E-308 і E-308 SW, і цього вдалося досягти завдяки об’єднанню зусиль при розробці двигуна, акумулятора, аеродинаміки, оптимізації ваги і зменшенню тертя шин. Саме спільна робота дозволила досягти надзвичайно низького середнього споживання енергії: 12,7 кВт-год на 100 км, що є еталоном серед 100% електромобілів у С-сегменті.

 

Крім того, щоб якомога ефективніше керувати споживанням енергії, водій може вибрати власний режим водіння – Eco, Normal, SPORT – які відповідають його настрою: пристрасть до активного драйву (SPORT), необхідність спокійно проїхати максимальну дистанцію (Eco), або бажання набути максимально збалансованого характеру (Normal). А разом з функцією рекуперації енергії під час гальмування, ви досягаєте максимальної оптимізації відновлення енергії.

 

А наявність вбудованого зарядного пристрою (інвертора) потужністю 11 кВт спрощує зарядку: потрібно всього 25 хвилин для заповнення ємності акумулятора від 20% до 80% при використанні публічних зарядних станцій потужністю до 100 кВт. А також, ви можете зарядити ваш автомобіль від зарядного пристрою типу «wallbox», який можна встановити вдома, на паркінгу, в офісі.

 

Представництво концерну Stellantis в Україні підтримує глобальний курс на електрифікацію модельного ряду PEUGEOT. Не виключено, що ця новинка зможе потрапити і на наш ринок вже до кінця наступного року.