ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Підготуйте свій PEUGEOT до літнього сезону в повному об'ємі!
PEUGEOT з турботою про вас пропонує автовласникам подбати про свій автомобіль та підготувати його до теплого сезону. Для надійної роботи вашого автомобіля слід не забувати про своєчасне проходження ТО, але і сезонна підготовка має важливе значення. Саме тому ми підготували для вас гайд по правильній та всеохопній підготовці вашого автомобіля до нового сезону.
1
Перш за все, слід встановити літні шини, адже дні стають все теплішими і варто перезувати ваш автомобіль. Сервіси бренду PEUGEOT відновили свою роботу у більшості регіонів нашої країни. Дізнайтесь по телефону гарячої лінії 0 800 500 104 про найближчий працюючий сервісний центр. 
2
Наступним кроком є заміна робочих рідин. І це стосується не тільки омивача, тут мова в першу чергу йде про заміну моторної оливи. Для того, щоб двигун справно працював довгі роки, необхідно використовувати правильну моторну оливу: певного класу і яка відповідає ряду технічних специфікацій. Крім того, потрібен і якісний масляний фільтр, який дозволить підтримувати оливу чистою під час експлуатації. 
Додатково
Для власників постгарантійних автомобілів PEUGEOT є ідеальне рішення - заміна моторної оливи з використанням якісних продуктів Eurorepar на авторизованому сервісі брендів – спеціалісти авторизованих сервісних станцій на вищому рівні подбають про ваше авто.
3
Також, слід звернути увагу і на заміну повітряного та паливного фільтрів, а також заміну гальмівної рідини та фільтру салону. Це важливі елементи систем автомобіля, що забезпечують його надійну та безперебійну роботу. Наприклад, невчасна заміна гальмівної рідини може призвести до виходу з ладу важливих вузлів гальмівної системи автомобіля, що, в свою чергу, позначиться на якісних показниках його безпечної експлуатації. А замінивши салонний фільтр, ви позбудетеся забрудненого повітря в салоні автомобіля, що зробить вашу поїздку більш комфортною.
4
Ще одним кроком у підготовці авто, про який, більшість забувають є обслуговування системи кондиціонування. Чому це потрібно? Погане охолодження створює занадто високий тиск в контурі кондиціювання, що призводить до виникнення поломок та побічних ефектів: пробуксовуванню допоміжного приводного ременя; короткому замиканню; витіканню рідин; передчасному зносу компресора; неприємним запахам; недостатньому очищенню лобового скла; підвищеному споживанню палива. Саме тому слід своєчасно проводити обслуговування системи кондиціонування.
5
Також, ми наполегливо радимо: приділіть увагу підвісці і гальмам автомобіля! Підступна зима могла залишити неприємні сюрпризи-наслідки у вигляді пошкодження деталей ходової частини, надірваних пиляків і гумовометалічних елементів тощо. Всі роботи проводяться з використанням оригінальних запчастин, які відрізняються максимальною якістю виготовлення. Будьте впевнені: оригінальні пружини і амортизатори повернуть чудові ходові якості автомобіля, а гальмівні диски і колодки гарантують ефективне уповільнення в будь-яких ситуаціях.
6
Перевіряючи свій автомобіль на регулярній основі і завчасно змінюючи необхідні витратні матеріалифільтри, робочі рідини , ви закладаєте основу для тривалої роботи, що дозволить продовжити життя автомобіля і зменшити ризик виходу з ладу будь-яких вузлівагрегатів в самий невідповідний момент. А завдяки високій компетентності фахівців, які працюють в авторизованих сервісних центрах PEUGEOT, ви завжди будете впевнені в чіткому виконанні робіт та якості, передбачених виробником автомобіля
Підготуйте свій автомобіль до літнього сезону максимально правильно і в повному об'ємі! І в цьому вам обов'язково допоможуть офіційні дилери й авторизовані сервісні центри PEUGEOT. Дізнайтесь по телефону гарячої лінії 0 800 500 104 про найближчий працюючий сервісний центр.