ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT та ПУМБ починають стратегічну співпрацю

Бренд PEUGEOT в Україні та ПУМБ починають стратегічну співпрацю з фінансування: вигідний лізинг – для покупців

 

Бренд PEUGEOT в Україні та ПУМБ починають стратегічну співпрацю з фінансування: вигідний лізинг – для покупців

  • Нове стратегічне партнерство – представництво PEUGEOT в Україні та Банк ПУМБ відкривають програму фінансового лізингу з вигідними умовами та численними додатковими перевагами.
  • Нова пропозиція лізингу діє на всі автомобілі модельного ряду Бренду.

 

Українське представництво Бренду PEUGEOT завжди прагне надати потенційним покупцям автомобілів найкращі умови. Причому як з точки широти модельного ряду доступних автомобілів, співвідношення вартості/комплектації, а також і з точки зору вигідних фінансових пропозицій, що інколи відіграють ключову роль для остаточного рішення клієнта. Сьогодні представництво PEUGEOT в Україні повідомляє про початок нового стратегічного партнерства з Банком ПУМБ: одним з найбільш відомих, потужних, надійних банків України.

Партнерство Бренду PEUGEOT та Банку ПУМБ: не лише вигідний лізинг, але й інші переваги

Великі, динамічні амбіційні компанії завжди знайдуть варіанти вигідного співробітництва. Особливо, коли робота разом може подарувати вигідні пропозиції для українців й, таким чином, збільшити кількість клієнтів. Цей підхід підтверджується початком нового співробітництва PEUGEOT та Банку ПУМБ, які разом реалізують нову лізингову програму фінансування для автомобілів Бренду.

 

Лізинг від ПУМБ доступний на максимально вигідних умовах: ставка фінансування починається від 0,01% річних, мінімальний перший авансовий платіж складає 20% вартості автомобіля, термін фінансування може сягати від двох до п’яти років. Пропозиція вигідних фінансових умов від ПУМБ реалізується завдяки можливості операцій з власними коштами, адже Банк ПУМБ є одним з лідерів на ринку банківських послуг України й має суттєві ресурси.

 

Причому далі за сухими цифри ще є безліч інших переваг нової фінансової програми лізингу від ПУМБ. Наприклад, можливість обирати графік платежів: класичний або сезонний – останній буде вигідний аграріям та іншим компаніям, що працюють від сезону до сезону. Також необхідно відзначити розгалужену мережу відділень: понад 200 відділень ПУМБ по всій Україні, що обіцяє зручність для клієнтів в будь-якому куточку нашої країни. Крім того, клієнтів підтримує високопрофесійна команда співробітників Банку ПУМБ та єдина централізована система контролю всіх лізингових угод.

 

Пропозиція лізингу від ПУМБ діє на різні автомобілі, що пропонуює PEUGEOT: легкові або комерційні, позашляховики або фургони. Максимальна широта вибору дозволяє клієнту обрати саме той автомобіль, який йому подобається та потрібен для виконання поставлених задач. При цьому клієнт може розраховувати на всі вищезазначені переваги лізингу від ПУМБ, а також вигідні умови фінансування. Наприклад…

 

 

 

 

 

Динамічний фастбек Peugeot 408 буде ідеальним вибором для ТОП-менеджера компанії або власника невеликого приватного бізнесу. Автомобіль Peugeot 408 коштує від 1 260 900 гривень; при розрахунку лізингу від ПУМБ щомісячний платіж за автомобіль буде складати 20 643,00 гривень*.

 

*Щомісячний платіж розрахований на наступних умовах: аванс - 50%, термін – 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати, вартість та обслуговування GPS-обладнання, страхування КАСКО і ОСЦПВ з 0-вою франшизою.

 

Звертайтесь до офіційних дилерів Бренду PEUGEOT в Україні, обирайте бажану модель – й отримуйте вигідне фінансування від ПУМБ вже зараз!