Новий PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen
Новий PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen. Перший серійний водневий автомобіль Бренду PEUGEOT

Бренд PEUGEOT продовжує роботу в напрямку своєї глобальної стратегії скорочення викидів СО2. З 2021 року як додаток до своїх електромобілів і гібридів PEUGEOT запропонує перший електромобіль, що працює на водневому паливному елементі.

 

Новий PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen стає символом стратегії Бренду «Розширені можливості вибору», яка дає кожному покупцеві можливість вибрати з широкого спектру двигунів той, який найкраще задовольняє усі його потреби.

Новий PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen пропонує яскравий дизайн, безшумний доступ до центру міста, відсутність викидів CO2 і є безкомпромісним з точки зору продуктивності - це додаткова пропозиція для вашої мобільності. Кожна версія PEUGEOT EXPERT незмінно відповідає очікуванням і потребам професійних клієнтів, а також сучасному суспільству, яке зацікавлено в збереженні якості життя.
Ринок і потенційні клієнти

Ринок сегменту компактних фургонів в Європі становить понад 750 000 автомобілів в рік. У свою чергу, PEUGEOT Expert щорічно збільшував свою частку ринку з моменту його запуску в 2016 році.

Новий PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen пропонує запас ходу більше 400 км WLTP з яких тільки 50 км на електроенергії.

 

Водень в баку живить паливний елемент, який виробляє електрику, необхідну для руху автомобіля на великі відстані, а високовольтна батарея забезпечує, крім іншого, потужність, необхідну для динамічних характеристик. 

В даний час водень стає головною опорою енергетичного переходу з підтримкою ряду міжнародних проектів. Європейський союз активно займається розвитком екосистеми своїх країн в плані автомобілів. Це стосується не тільки зарядних електростанцій, адже ЄС інвестує близько 60 мільярдів в розвиток водневої енергетики та інфраструктури.

E-Van нового покоління з водневою ефективністю: технологія нового покоління

E-Van нового покоління

 PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen побудований на універсальній модульній платформі EMP2, яка передбачає використання різних видів силових агрегатів, отримав 100% електричний привід, основою якого є електромотор з максимальною потужністю 100 кВт і крутний момент 260 та поєднує в собі два джерела електроенергії:
Електричний фургон нового покоління від PEUGEOT

Відповідно до концепції Бренду новинка PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen зберігає м'язистий зовнішній стиль моделі Expert, але доповнює його характерними дизайнерськими відмінностями електричної версії. Салон електричного фургона також змінився: використана оригінальна панель приладів, розширено функціонал системи мультимедіа та навігатора, повністю перероблена центральна консоль:

 

  • новий перемикач «e-Toggle» замість звичайного важеля перемикання передач;
  • селектор для вибору режимів їзди («Eco», «Normal», «Power»);
  • кнопка активації паркувального гальма.
 

Новий фургон PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen пропонує три режими руху, які перемикаються спеціальним селектором в салоні

Кожен режим пропонує свої настройки роботи електромотора:

 

  1. режим «Eco» (віддача електромотора 60 кВт і 190 Нм) - для максимальної дальності ходу;
  2. режим «Normal» (віддача електромотора 80 кВт і 210 Нм) - для звичайних щоденних поїздок;
  3. режим «Power» (віддача електромотора 100 кВт і 260 Нм) - для максимальної динаміки і тяги при високому завантаженні.
 

Також передбачено два варіанти інтенсивності рекуперації (уповільнення фургона з одночасною підзарядкою тягового акумулятора).

Новинка PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen надійде в продаж у Франції і Німеччині з кінця 2021 року. Він буде вироблятися у Франції, в Валанс'єні, а потім транспортується в Німеччину, Рюссельсхайм - центр STELLANTIS, який спеціалізується на водневих технологіях.