ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМФОРТ

Відкрийте для себе безліч технологій всередині, що сприяють підвищенню комфорту водіння, створеного брендом PEUGEOT.

Hill Start Assist - система допомоги при рушанні на підйомі 

Технологія Hill Start AssistДоступна опція, залежно від комплектації  - полегшує старт та маневрування на схилах.

 

Коли ви знаходитесь на схилі (> 3%), Hill Assist дозволяє утримувати ваш транспортний засіб протягом короткого часу (приблизно дві секунди), даючи вам час перейти від педалі гальма до педалі газу.

Камера заднього огляду

Камера заднього огляду використовує центральний екран і полегшує щоденні маневри паркування. Ця система допомоги під час їзди та паркування задом, використовує задній та передній датчики паркування з системою контролю «сліпих зон» та візуалізує розмір автомобіля та траєкторію руху, що робить маневрування простішим та безпечнішим.

Система безключового доступу «Keyless Entry»

Система безключового доступу і запуску
Доступ та запуск без ключаСистема безключового доступу «Keyless Entry»  - це система, яка дозволяє дозволяє замкнути / відімкнути автомобіль і завести двигун не дістаючи ключ з кишені.
HAYON MAINS LIBRES

Двері багажного відділення з електроприводом та сенсором дозволяють відкривати або закривати двері під заднім бампером автомобіля. Для управління дверима багажнику є кілька можливостей:

 

  • електронним ключем «Keyless Entry»;
  • за допомогою зовнішнього або внутрішнього контролю;
  • через пульт управління панелі приладів;
  • через доступ «вільні руки» під заднім бампером.
 

Функція «двільні руки» дозволяє простий жест ноги під заднім бампером відкрити або закрити моторизовані двері багажнику автомобіля.

VISIOPARK 1 & 2

Автомобілі Peugeot оснащено камерою з панорамним оглядом 180 ° на віконницях багажникаVisiopark 1  і в решітці радіатораVisiopark 2 . Ця система дозволяє переглядати околиці вашого автомобіля на сенсорному екрані за допомогою камер. Допоміжні датчики паркування доповнюють інформацію про вид автомобіля зверху. Зображення зверху відтворюється в режимі реального часу в міру виконання маневру, що дозволяє здійснювати кругове спостереження.

 

Це дозволяє полегшити вирівнювання Вашого автомобіля під час стоянки і візуалізувати всі перешкоди поблизу.

PARK ASSIST

Завдяки бічним ультразвуковим датчикам ця система забезпечує активну допомогу при парковці:

 

  • він виявляє місце стоянки в залежності від розміру транспортного засобу завдяки датчикам, вбудованим в передній і задній частині бамперу;
  • потім він управляє рульовою системою, щоб припаркуватися в цьому просторі;
  • водій управляє прискоренням, гальмуванням, передавальними числами та зчепленням (механічна коробка передач). На етапах в’їзду і виїзду на стоянку система надає водієві візуальну і звукову інформацію для забезпечення безпеки його маневрів. У будь-який момент водій може відновити управління кермом, захопивши рульове колесо.
 

Служба з надання допомоги паркування надає допомогу в проведенні «входу і виходу» або «бойових» стоянкових маневрів

Адаптивне дальнє світло High Beam Assist
Транспортний засіб оснащений камерою, розташованою у верхній частині вітрового скла для аналізу джерел світла. Ця система автоматично включає фари далекого і ближнього світла відповідно до умов освітлення і рухуАдаптивне дальнє світло High Beam Assist . Він дозволяє оптимізувати час руху на далеких променях з метою підвищення безпеки.
 Система розпізнавання дорожніх знаків
з можливістю адаптації швидкості

Камера у верхній частині лобового скла дозволяє виявити, прочитати і відобразити знаки обмеження швидкості і кінцевого обмеження. Система Система розпізнавання дорожніх знаків з можливістю адаптації швидкості також бере до уваги інформацію про обмеження швидкості, отриману з карти навігаційної системи. Конкретні обмеження швидкості, наприклад для вантажних автомобілів великої вантажопідйомності, не відображаються.

 

Рекомендація щодо обмеження швидкості доповнює даний пристрій: водій може на свій розсуд змінювати встановлену швидкість транспортного засобу з урахуванням обмеження швидкості, що визначається камерою.