Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше
308 hatchback
308 hatchback

308 5-ДВ. ХЕТЧБЕК

від 592 400 грн


Відгуків:1

БЕЗПЕКА

На Peugeot 308 застосовані новітні досягнення конструкторів Peugeot, щоб забезпечити бездоганну керованість в цілковитій безпеці.

ПАКЕТ «ДОПОМОГА ВОДІЮ»

Новий Peugeot 308 може бути укомплектований новітніми засобами безпеки, об'єднаними в пакет «Допомога водієві»i. Він включає адаптивний круїз-контроль, систему попередження про зіткнення і систему екстреного гальмування при зіткненні. Ці пристрої функціонують за допомогою радара, встановленого в нижній частині переднього бампера.

Адаптивний круїз-контроль автоматично зменшує запрограмовану швидкість за допомогою гальмування двигуном, якщо ви наближаєтеся до автомобіля, який рухається з меншою швидкістю. У разі якщо різниця між швидкістю вашого автомобіля і попереду транспортного засобу занадто велика, система попередження подасть вам сигнал почати гальмування, щоб збільшити дистанцію. Якщо зіткнення неминуче, автоматично буде задіяна система екстреного гальмування, яка зменшить швидкість максимум на 20 км / год, щоб уникнути зіткнення або зменшити наслідки.

Дані технічні засоби при будь-яких умовах не звільняють водія від керування автомобілем.

ВІДЕОКАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Встановивши над номерним знаком на задніх дверях мініатюрну відеокамеруi ви зможете бачити те, що відбувається позаду автомобіля. Пристрій автоматично задіюється при включенні задньої передачі. Відеосигнал подається на сенсорний екран на передній панелі. Кольорові напрямні на зображенні дозволять вам визначати відстань до предметів. Під час маневрування заднім ходом буде лунати звуковий сигнал, який допоможе водієві орієнтуватися.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «МЕРТВИХ» ЗОН ТА АВТОМАТИЧНЇ ПАРКОВКИ

/image/15/3/park-assist-600x400.98153.jpg

Завдяки чотирьом датчикам, розміщеним на передньому і задньому бамперах система моніторингу «мертвих»i зон у всіх поїздках буде інформувати водія про присутність іншого транспортного засобу в недоступною для огляду зоні. У разі його появи зліва чи справа у відповідному бічному дзеркалі загориться світлодіодний сигнал.

Система автоматичної парковкіi працює за допомогою тих же датчиків, які застосовуються в системі моніторингу «мертвих» зон. Дана система дозволить вам з легкістю поставити автомобіль на стоянку. Після того, як місце для парковки було знайдено, буде задіяна автоматизована система руленіяi, а водієві залишиться тільки пригальмовувати і вичавлювати зчеплення при необхідності. Під час маневрів система подає водієві аудіовізуальні сигнали, щоб забезпечити безпечний заїзд та виїзд зі стоянки.

fbfd

ПОДУШКИ БЕЗОПАСНОСТИ


Новый Peugeot 308 может быть укомплектован шестью подушками безопасности:

  • 2 передними подушками безопасности для защиты водителя и переднего пассажира при фронтальном столкновении;
  • 2 боковыми подушками безопасности на передних сиденьях для защиты водителя и переднего пассажира в случае бокового стокновения;
  • 2 боковыми шторками безопасностиi, раскрываемые на всю длину салона, чтобы защитить головы водителя, переднего и задних пассажиров в случае ДТП.
uu

СИЛОВОЙ КАРКАС


Незважаючи на зменшену масу в конструкції нового Peugeot 308 передбачено надзвичайно міцний силовий каркас, а також зони запрограмованої деформації. Вони дозволять зменшити можливі травми водія і пасажирів в салоні.

СИСТЕМИ ABS, ASR І ESP

/image/20/5/abs-gallerie-full-1920x1080.98205.jpg

Гальмівна антиблокувальна система (ABS) дозволить вам зберегти контроль над автомобілем в разі гальмування на слизькій дорозі. Противобукувальна система (ASR) запобігає буксування коліс на поверхнях з недостатнім зчепленням (лід, сніг, мокра дорога і т. Д.) При рушанні з місця і розгоні. Система динамічної стабілізації (ESP) забезпечить керованість автомобіля при входженні в повороти на слизькій дорозі.