Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше
boxer promtovarniy furgon

Трансформація Промтоварний фургон на базі шасі з кабіною Peugeot Boxer складається зі зварної конструкції з плакованого металу зі стінками та розсувними воротами з фіксаторами відкритого положення. Внутрішнє облицювання стін та підлоги фургона виконане з фанери.

Головне завдання промтоварного фургона - забезпечення цілісності вантажу та його захист, як від зовнішніх факторів (опади), так і від механічних пошкоджень. Такі фургони підходять для перевезення меблів, а також спеціального обладнання та інструментів для оброблення різного рівня складності. Дані надбудови популярні серед бригад по ремонту доріг і водоочисних споруд і ідеально підходять для служб швидкого реагування та МНС.

Комплектація трансформації промтоварного фургона може бути повністю адаптована під запити клієнта з точки зору додаткового обладнання і з урахуванням необхідних габаритів. На фургон можна встановити спойлер або збільшений задній звис (для версій шасі версії L3).

 Компанія Peugeot також пропонує можливість виробництва надбудов на базі шасі як з одинарної, так і з подвійною кабіною. Головнию перевагою шасі з подвійною кабіною є одночасна доставка до місця робіт не тільки обладнання, а й бригад кількістю до шости робочих завдяки другому ряду з чотирьох сидінь.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Помилка завантаження