ВЕСНЯНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ СЕРВІСУ

Service spring campaign

До 31 травня 2019 року мережі авторизованих СТО PEUGEOT в Україні проходить акція, яка допоможе власникам  авто вигідно підготуватися до літа. Звернувшись в сервісні центри в період дії акції (з 01 квітня до 31 травня 2019р.), ви отримаєте 20% знижку на запасні частини підвіски та гальмівної системи.

Правильне обслуговування автомобіля - важлива умова безпеки на дорогах. З настанням тепла необхідно не тільки замінити шини, також рекомендується провести діагностику і дрібний ремонт. Тому водіям пропонується знижка на запасні частини підвіски і гальмівної системи. Це саме ті деталі, які найчастіше доводиться міняти після їзди по обледенілих дорогах або тривалого зимового простою.

В період весняної акції ви зможете заощадити 20% від вартості запчастин підвіски та гальмівної системи - як при плановому, так і при терміновому обслуговуванні. Офіційні сервісні центри Peugeot в Україні використовують тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали, які значно підвищують безпеку і комфорт їзди.

Дізнатися більше про спеціальні пропозиції від Peugeot можна у офіційних дилерів.