ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

/image/44/0/peugeot_traveller_gallery-2.154440.jpg
/image/44/0/peugeot_traveller_gallery-2.154440.jpg

PEUGEOT Traveller Business

Комплектації PEUGEOT Traveller Business та Business VIP гарантують вам подорожі бізнес-класом. Сучасна конструкція автомобіля забезпечує просторний вишуканий інтер'єр.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНТЕР'ЄР АВТОМОБІЛЯ

Опис інтер'єру

КОМФОРТ ПАСАЖИРІВ

/image/45/8/peugeot_traveller_gallery-9.154458.jpg

В  PEUGEOT Traveller Business VIP є все необхідне для комфорта ваших пасажирів. Ви  можете миттєво перетворити салон автомобіля на кімнату для переговорів. Складний висувний стіл i та 4 або 5 сидінь, поврнутих один до одного, забезпечують пасажирам комфортне місце для подорожей.
У комплектації PEUGEOT Traveller Business VIP також створено відмінне освітлення: скляний дахi із двох відокремлених сегментів забезпечує яскраве денне світло та панорамний вид на небо.  Вікна з додатковим тонуванням дозволять пасажирам зберегти приватність і водночас насолоджуватися краєвидами. Освітлення в салоні доповнене індивідуальними для кожного пасажира лампами для читання. 
Третій ряд сидінь можна також налаштовувати у конфігураціях 2/3 і 1/3 i, що дозволяє звільнити додаткове місце.

КОМФОРТ ДЛЯ ВОДІЯ

/image/45/9/peugeot_traveller_gallery-10.154459.jpg

Всередині  PEUGEOT Traveller Business VIP все зроблено с фокусом на комфорт водія. Спеціальна сходинка полегшує доступ до піднятого водійського сидіння, яке відкриває повний огляд дороги. 
Місце водія має лаконічний, сучасний дизайн із елегантним оздобленням. Таке ергономічне оздоблення, як сучасний Heads-Up дисплей i та 7-ми дюймовий сенсорний дисплей i завжди перед очима водія.

БІЛЬША МОДУЛЬНІСТЬ ДЛЯ БІЛЬШОЇ ЗРУЧНОСТІ

/image/45/5/peugeot_traveller_layout7-2.154455.jpg
/image/45/6/peugeot_traveller_layout7-4.154456.jpg
/image/45/7/peugeot_traveller_layout7-1.154457.jpg

З PEUGEOT Traveller Business ваші пасажири завжди отримають позитивні враження від поїздки. Цей автомобіль можна використовувати для перевезення людей  на невеликі відстані, як міське таксі, як автомобіль для активного зимового відпочинк, завдяки великому багажному відділенню, а також як транспортний засіб для довгих подорожей.
PEUGEOT Traveller Business впорається з будь-якими завданнями.  Ви можете налаштовувати сидіння та обладнання автомобіля відповідно до ваших потреб.
Обирайте конфігурацію з різною кількістю сидінь (від 5 до 9). Сидіння можна знімати та створювати додатковий прстір у салоні. Другий і третій ряди можна налаштовувати в режим канапи або режимах 2/3 і 1/3  i.