Rifter Мінівен

Пежо Рифтер

PEUGEOT Rifter Мінівен

Новий PEUGEOT Rifter - сильний, елегантний та самобутний. Його сучасний інтер’єр може похвалитися видатними рівнями комфорту й адаптивності, які подарують насолоду від перебування в салоні.

НОВИЙ СТИЛЬНИЙ СИЛУЕТ

Пежо Рифтер

СТИЛЬ, ЩО ПАСУЄ В МІСТІ ТА НА ПРИРОДІ

Жодних компромісів у дизайні. Елегантний, міцний, жвавий і потужний мінівен PEUGEOT Rifter є синонімом різносторонності.  Короткий високий багажник і збільшений кліренс нагадують стиль позашляховиків i. Збалансований, компактний і динамічний силует автомобіля підкреслюється інтегрованими ходовими вогнями та вертикальною решіткою радіатора.

Пежо Rifter

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ PEUGEOT

З гордісттю представляємо видатний спадок. Нова передня частина, виконана в дусі останніх моделей PEUGEOT, та знамениті задні фари роблять новий PEUGEOT Rifter  новою іконою бренду. Ще більш сучасний, цей мінівен поєднує в собі стиль та елегантність.

ГОТОВИЙ ДІЯТИ

Пежо Ріфтер

PEUGEOT i-COCKPIT® - СПОКУСА КЕРМУВАТИ

Новий PEUGEOT i-Cockpit® робить кермування більш приємним та інстинктивним завдяки компактному керму,  head-up дисплею та великому  8-дюймовому сенсорному екрануi. Контролюйте дорогу завдяки високій посадці та  технології Advanced Grip Controli  що забезпечує краще зчеплення з дорогою.

Peugeot Rifter

ДВИГУНИ, ЩО ДАЮТЬ БІЛЬШЕ СВОБОДИ

Завдяки інноваційним дизельним і бензиновим двигунам у поєднанні з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач EAT8 новий мінівен PEUGEOT Rifter забезпечує непересічну потужність у поєднанні з ощадливістю пального в реальних умовах.

РАЦІОНАЛЬНІСТЬ ЗАРАДИ ЗРУЧНОСТІ

РОЗУМНА АДАПТИВНІСТЬ, ЩО ДАЄ БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ 

Цей мінівен адаптується до всіх ваших потреб. Заднє вікно, що відчиняється, 5 або 7 місць, 3 індивідуальні складані задні сидінняi , багажник об’ємом від 775 до 3,500 літрівi , дах Zénith® з розмаїттям місць для зберігання речей: завдяки розумній адаптивності новий PEUGEOT Rifter має вдосталь місця та дозволяє розмістити багаж швидко й ефективно.  

Peugeot Rifter навігація

СВОБОДА ТА ПРОСТОТА КЕРМУВАННЯ

Інновації в пасажирській частині салону. Тут PEUGEOT Rifter може похвалитися неабиякими можливостями бути на зв’язку  - до ваших послуг 3D навігація, функція Mirror Screeni, і бездротова індукційна зарядна станція для смартфона. І, звісно ж, засоби допомоги водію для безпечного кермування.

ФОТО ГАЛЕРЕЯ