ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ | COVID-19 ДЕТАЛЬНІШЕ
new508-2019
new508-2019

PEUGEOT 508

від 847 600 грн

Відгуків:2

Відкрийте для себе новий PEUGEOT 508, революційний фастбек зі сміливою зовнішністю, який не допускає жодних компромісів в дизайні і пропонує тільки високотехнологічні рішення для незабутнього враження від кермування.

ДВИГУНИ ТА КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ

/image/83/6/pc07-peugeot-essence-2018-002-fr.490836.jpg

ВИМАГАЙТЕ ЕФЕКТИВНОСТІ. 
Новий PEUGEOT 508 заряджений енергією двигунів PureTech, HDi та BlueHDii  i останнього покоління. Доступна одна бензинова версія на основі двигуна PureTech 1,6 л та дві дизельні версії на основі двигунів BlueHDi 1,5 л та HDi 2,0 л.

/image/83/2/pc07-peugeot-508-2018-304-fr.490832.jpg

НЕВІДЧУТНЕ ПЕРЕМИКАННЯ
Така ж економна, як і механічна коробка передач, нова автоматична коробка перемикання передач EAT 8i пропонує вам швидке, невідчутне перемикання передач завдяки новій системі Shift та Park від Wire systemi  та підкермовим перемикачам.

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

ПОВНА ПІДТРИМКА.
Маючи значний список технологічного обладнанняi, новий PEUGEOT 508 оснащено допоміжними засобами iостаннього покоління, щоб вам було безпечніше, щоб допомогти вам під час маневрів, щоб проінформувати вас про стан речей на дорозі.ДОПОМІЖНІ ЗАСОБИ

i

ПОМІЧАТИ НЕПОМІТНЕ.

Вночі, коли майже нічого не видно, інфрачеровна камера нічного бачення i дозволяє легше помічати тварин та пішоходів перед автомобілем для додаткової безпеки на дорозі. Зображення демонструється у полі вашого зору та супроводжується звуковим сигналом.

/image/83/5/pc02-peugeot-508-2018-318-fr.490835.jpg

ЗАЛИШАЙТЕСЬ У БЕЗПЕЦІ ТА НА КРОК ПОПЕРЕДУ

Керуйте своїм PEUGEOT 508 впевнено з пакетом Безпекаi Використовуючи радар, вбудований у передній бампер, та камеру на лобовому склі, система Адаптивний Круїз Контроль з функцією повної зупинки Stop & Go автоматично підлаштує швидкість вашого авто під машину попереду, щоб зберігати безпечну відстань. Вона працює разом з системою Утримання смуги руху.

З пакетом Безпекаi,  допоміжні засоби дозволять відчути спокій на дорозі. В пакет входять функції  Active Safety Brake з Distance Alert, Lane Keeping Assist та Speed Limit Recognition and Recommendation.

Пакет  Безпекаi  пропонує провідні засоби безпеки, таки як системи Active Blind Spot Monitoring system, Driver Attention Alert, High Beam Assist та Expanded Traffic Sign Recognition, щоб ви могли завжди бути на один крок попереду за небезпеку на дорозі.

i

FULL PARK ASSIST

Теїнологія FULL PARK ASSISTi пропонує вам повністю автоматизовану допомогу під час паралельного чи перпендикулярного паркування. Водій активує цю функцію на важелі перемикання передач, завдяки чому система виявляє доступне для паркування місце та починає паркуватися. При цьому водій навіть не торкається керма чи педалей – система газує та гальмує сама. Ця ж система допомагає випарковуватися.

Асистент нічного бачення
Пакет безпека
Full Park Assist

ДОВГОСТРОКОВА ІНВЕСТИЦІЯ

/image/83/8/pc05-peugeot-508-2018-070-fr.490838.jpg

Сміливий та радикальний PEUGEOT 508 був розроблений з думкою про конкурентоспроможну фінальну вартість. Винятковий дизайн, якість обробки та витривалість нового PEUGEOT 508 підвищують вартість автомобіля на вторинному ринку. Обладнання для автомобіля, матеріали та двигуни були підібрані за найвищими стандартами, щоб зменшити вартість утримання та споживання пального. Фастбек також обладнаний допоміжними системами останнього покоління, щоб дати можливість водіям повністю контролювати свою поїздку.