ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ | COVID-19 ДЕТАЛЬНІШЕ

Сконфігуруйте ваш мінівен Peugeot Partner Tepee

Цікавитесь Peugeot Partner Tepee? Переходьте на наступний рівень з конфігуратором Peugeot: оберіть комплектацію, двигун, колір і додаткове обладнання та уявіть себе за кермом вашого майбутнього мінвена!
Ви вибрали Peugeot Partner Tepee: який отримав стилістичні та технологічні оновлення. Насолоджуйтесь новим обладнанням та підвищуйте свою свободу пересування за допомогою ефективних двигунів. Почніть персоналізувати свій автомобіль, обравши одну з доступних версій: Peugeot Partner Tepee Like, Peugeot Partner Tepee Outdoor.
Peugeot пропонує сучасні дизельні двигуни Blue HDi (1,6л 100 к.с., S&S), HDi (1,6л 75 к.с. та 92 к.с.) та додаткове обладнання, які забезпечують першокласні продуктивність та ефективність. Для вашого комфортного водіння, доступні автоматична або механічна коробка перемикання передач та широкий спектр додаткового обладнання.
Коли ви оберете комплектацію, переходьте до наступного кроку конфігурації та оберіть двигун, тип пального та коробку перемикання передач, які найбільше відповідають вашим потребам. Після цього оберіть колір вашого авто (вам більше до вподоби платиновий металік чи біла емаль)? Наприкінці, ви можете персоналізувати інтер'єр вашого автомобіля, вивчивши стандартне обладнання і додавши до нього корисні аксесуари.