НОВИЙ PEUGEOT 508

Новий PEUGEOT 508: преміальний безкомпромісний седан

PEUGEOT Новий 508 Фастбек

Відкрийте Новий Peugeot 508: преміальний седан з виразною зовнішністю, який пропонує оснащення найвищого класу, що забезпечує незабутні відчуття від кермування.

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ СЕДАН

i

Увійдіть у майбутнє.

Низький динамічний силует, агресивна передня частина та сталевий мускулистий стиль нового преміального седану PEUGEOT 508 знаменує нову еру спорту й елегантності. Його вирізьблені лінії, довершена решітка й нові ходові вогні підкреслюють сміливий та інноваційний дух автомобіля. 

НАЙКРАЩЕ АБО НІЧОГО

Новий PEUGEOT 508: вікна дверей без рамок

Задовольніть пристрасть до досконалості. Розроблений експертами дизайн забезпечує безкомпромісну естетику та якість: збалансовані пропорції, вікна дверей без рамок, кольори та оздоблення було розроблено з великою точністю, що додає кожній деталі елегантності й досконалості.

ЗАЙМІТЬ СВОЄ МІСЦЕ В НЕЗРІВНЯННОМУ PEUGEOT i-COCKPIT®

/image/26/0/peugeot-508-2202styp-301.432260.jpg

Візьміть PEUGEOT i-Cockpit® під контроль.
Насолоджуйтеся зручним положенням водія завдяки компактному керму, налаштуванням цифрової панелі над кермом та ємнісним 10-дюймовим HDi сенсорним екраном. Незрівнянні враження від кермування підкреслять комфортні крісла, функція багатозонного масажуi  та Hi-Fi стереосистемаFOCAL®i , що дарує радість кришталево чистого звуку. 

ВИМАГАЙТЕ ЕФЕКТИВНОСТІ

Новий Пежо 508: 8-ступінчаста автоматична коробка передач EAT8

Не йдіть на компроміс і уникайте зайвого
Завдяки ефективності двигунів PureTech Euro 6.2 і BlueHDi у поєднанні з 8-ступінчастою коробкою передач EAT8i   PEUGEOT 508 поєднує потужність з контролем викидів CO2. 

ВИЯВИТИ НЕВИЯВЛЕНЕ

Новий седан Пежо 508: технологія нічного бачення

Насолождуйтесь доповненою реальністю.
Інфрачервона камераi в передній частині автомобіля дозволяє Вам користуватися перевагами технології Нічного баченняi, що дозволяє краще роздивитися перехожих та тварин на дорозі вночі.Наділений новітніми засобами безпеки та допомоги водіюi, новий безкомпромісний седан PEUGEOT 508 покращує враження від кермування за допомогою високих технологій. 

ПРОКЛАДАЙТЕ МАРШРУТ З ВІДЧУТТЯМИ

Новий Пежо 5008: вигляд ззаду

Надихайтеся.

Точність, захоплива робота керма та здатність чудово тримати дорогу, дозволяє новому преміальному безкомпромісному седану PEUGEOT 508 посилювати враження від кермування й свободу руху.

НОВИЙ PEUGEOT 508 ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Новий Пежо 508 для корпоративних клієнтів

Якщо ви користуєтесь службовим автомобілем, або відповідаєте за парк автомобілів компанії, Новий Peugeot 508 пропонує спеціальні сервіси та пропозиції для бізнес клієнтів.

ФОТО ГАЛАРЕЯ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Помилка завантаження