Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

Сконфігуруйте ваш представницький автомобіль Peugeot 508

Цікавитесь Peugeot 508? Переходьте на наступний рівень з конфігуратором Peugeot: оберіть комплектацію, двигун, колір і додаткове обладнання та уявіть себе за кермом вашого майбутнього представницького автомобіля!
Ви обрали Peugeot 508: великий представницький седан з вольовим характером, рішуча зовнішність якого підкреслена високотехнологічним інтер'єром. Розпочніть персоналізацію вашого авто, обравши одну з доступних версій: Peugeot 508 Allure.
Peugeot пропонує сучасні дизельні двигуни BlueHDi (2,0л 180 к.с.), а також додаткове обладнання, які забезпечують першокласні продуктивність та ефективність. Для вашого комфортного водіння, доступна автоматична коробка перемикання передач (АКПП) та широкий спектр додаткового обладнання.
Коли ви оберете комплектацію, переходьте до наступного кроку конфігурації та оберіть двигун, тип пального та коробку перемикання передач, які найбільше відповідають вашим потребам. Після цього оберіть колір вашого авто (вам більше до вподоби чорний металік чи білий перламутр)? Наприкінці, ви можете персоналізувати інтер'єр вашого автомобіля, вивчивши стандартне обладнання і додавши до нього корисні аксесуари.