Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

Сконфігуруйте ваш кросовер Peugeot 3008

Цікавитесь кросовером Peugeot 3008? Переходьте на наступний рівень з конфігуратором Peugeot: оберіть комплектацію, двигун, колір і додаткове обладнання та уявіть себе за кермом вашого майбутнього компактного кросовера!

Ви обрали  Peugeot 3008 SUV: рішучий кросовер, який поєднує в собі надійність та елегантність. Сідайте за кермо цього SUV на насолоджуйтесь високотехнологічним оздобленням та унікальним водійським досвідом. Розпочніть персоналізацію вашого авто, обравши одну з доступних версій: Peugeot 3008 Active, Peugeot 3008 Allure,  Peugeot 3008 GT Line.

Peugeot пропонує сучасні бензинові двигуни ТНР (150 к.с.) та дизельні двигуни HDi (150 к.с.) і BlueHDi (120 к.с.), а також додаткове обладнання, які забезпечують першокласні продуктивність та ефективність. Для вашого комфортного водіння, доступна автоматична коробка перемикання передач (АКПП) та широкий спектр додаткового обладнання.

Коли ви оберете комплектацію, переходьте до наступного кроку конфігурації та оберіть двигун, тип пального та коробку перемикання передач, які найбільше відповідають вашим потребам. Після цього оберіть колір вашого авто (вам більше до вподоби платиновий металік чи двокольоровий кузов Coupe Franche)? Наприкінці, ви можете персоналізувати інтер'єр вашого автомобіля, вивчивши стандартне обладнання і додавши до нього корисні аксесуари.