ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ | COVID-19 ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИЗАЙН ТА КОМФОРТ

Для просторого та функціонального інтер'єру PEUGEOT Expert характерні плавні лінії, наповнені силою та експресивністю.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Особливий дизайн PEUGEOT Expert виділяється міццю та елегантністюв ідеальній пропорції поєднуючи передню частину, кабіну та вантажний відсік. Мінімалістичні лінії підкреслюють плавність і сучасність контурів, а нова вертикальна решітка радіатора, розміщена досить високо, робить цей миттєво впізнаваний фургон ще більш привабливим.
Зрештою, Pack Looki і фірмові LED-фари стануть додатковим штрихом елегантності для вашого бізнесу.

КОМФОРТ ВСЕРЕДИНІ

Усередині фургона PEUGEOT Expert  особливий  акцент зроблено на комфорт водія. Сходинка надає доступ до високого сидіння з широким видом на дорогу, а функціональна та ергономічна кабіна дає змогу зайняти зручну позу, як у седані, та залишає купу вільного місця.
Візміться за кермо та насолоджуйтесь подорожжю, завдяки  head-up дисплеюi і численним вбудованим допоміжним засобамi.
Поворотна поличка Moduworki всередині PEUGEOT Expert розкладаєтся з центрального підлокотника, перетворюючи кабіну на практичний і ергономічний мобільний офіс.
Тримач для смартфонуi з вбудованим зарядним кабелем і тримач для планшетаi на панелі приладів дозволяють тримати свої девайси на виду та в межах досяжності.


ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯКУ

/image/84/8/peugeot-travel-2016-006-fr.img.198848.jpg
/image/84/9/peugeot-travel-2016-190-fr.img.198849.jpg

Використовуйте надзвичайно зручну 3D  навігацію нового покоління з функцією розпізнавання голосуi , аби зробити ваші подорожі простішими. Доступ до системи можна отримати через  сенсорний екран.  

Ви також можете приєднати свій смартфон до USB-порту на панелі приладів і використовувати функцію Mirror Screen*. На 7-ми дюймовому сенсорному екрані з'являться ваші додатки. Керування ними можна здійснювати безпосередньо з екрану.

*Лише сертифіковані додатки MirrorLink® чи Apple CarPlayTM працюватимуть під час стоянки або під час руху, в залежності від обставин. Певний функціонал додатків може бути обмежено під час руху. Певні типи контенту, що доступні безкоштовно на вашому смартфоні, можуть вимагати передплату в аналогічних платних додатках, сертифікованих MirrorLink® чи Apple CarPlayTM. Функція Mirror Screen керується за допомогою технології MirrorLink® для телефонів Android, Blackberry та Windows Phone, що сумісні з MirrorLink®, і за допомогою технології Apple CarPlayTM для телефонів на базі iOs, за умови наявності доступу до Інтернету, передбаченого пакетом послуг вашого оператора. Ці технології поступово вбудовуватимуться в більшість нових смартфонів на етапі виготовлення.