/image/88/0/308gtberline.283880.jpg
/image/88/0/308gtberline.283880.jpg

NEW PEUGEOT 308

від 485 600 грн

New PEUGEOT 308, pure efficiency

ЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ

Peugeot двигун THP

Двигун THP 150 EAT6

Двигун, який комплектується 6-ступінчатою автоматичною коробкою передач АКПП-6, забезпечує високий крутний момент (240 Нм при 1400 хв). Цей двигун відрізняється високою прийомистістю та еластичністю.

Peugeot BlueHdi

Двигун BlueHDi 120 Stop&Start EAT6

Новий 308 оснащено новітнім двигуном BlueHDi 120 к.с. з системою Stop&Start* із найбільш ефективною системою зниження токсичності відпрацьованих газів та гарантовано зменшеного споживання пального.

Peugeot двигун Hdi

Двигун HDi MT

Технологія HDi поєднана з дуже ефективною системою контролю викидів — із сажовим фільтром. Як самоочисна система, вона переробляє газ, який утворюється внаслідок згоряння дизельного пального у двигуні. Фільтр забезпечує скорочення викидів твердих частинок вихлопу дизельного двигуна, зменшуючи їх до значного рівня (0,004 г/км). Така технологія робить дизельні двигуни екологічно безпечнішими.

НОВА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ EAT6

EAT6

Нова автоматична коробка передач EAT6* від AISIN забезпечує задоволення від водіння та екологічну ефективність (зменшує витрати пального і викиди СО у порівнянні з попереднім поколінням КПП). EAT6 – це нова 6-ступінчата автоматична коробка передач з технологією Quickshift. Ця технологія дозволяє перемикати передачі швидше, при цьому гарантує неперевершену плавність і неймовірне задоволення від керування.

ДОПОМІЖНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ, РОЗРОБЛЕНІ ЗАРАДИ ВОДІЯ

З новим PEUGEOT 308 ви отримаєте все від допоміжних водійських систем останнього покоління:

  • Система мониторингу сліпих зонi
  • Visiopark 1i
  • Система екстреного гальмування Active safety brakei
  • Адаптивне дальнє світлоi
  • Система інформування про обмеження швидкості/ Система інтелектуального контролю швидкостіi