ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ | COVID-19 ДЕТАЛЬНІШЕ

Сконфігуруйте ваш 5-ти дверний хетчбек Peugeot 308

Цікавитесь 5-ти дверним хетчбеком Peugeot 308? Переходьте на наступний рівень з конфігуратором Peugeot: оберіть комплектацію, двигун, колір і додаткове обладнання та уявіть себе за кермом вашого майбутнього хетчбека!

Ви обрали 5-ти дверний Peugeot 308: цей новий хетчбек має більш рішучий темперамент для того, щоб ви по новому відчули насолоду від кермування. Оберіть одну з доступних комплектацій: Peugeot 308 Access, Peugeot 308 Active, Peugeot 308 Allure, Peugeot 308 GT Line.

Peugeot пропонує сучасні бензинові двигуни ТНР (1,6л 150 к.с.) та дизельні двигуни HDi (1,6л 92 к.с.) і BlueHDi (1.6л 120 к.с.), а також додаткове обладнання, які забезпечують першокласні продуктивність та ефективність. Для вашого комфортного водіння, оберіть механічну або автоматичну коробку перемикання передач та широкий спектр додаткового обладнання.

Коли ви оберете комплектацію, переходьте до наступного кроку конфігурації та оберіть двигун, тип пального та коробку перемикання передач, які найбільше відповідають вашим потребам. Після цього оберіть колір вашого авто (вам більше до вподоби темно-синій металік чи білий перламутр)? Наприкінці, ви можете персоналізувати інтер'єр вашого автомобіля, вивчивши стандартне обладнання і додавши до нього корисні аксесуари.