ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ | COVID-19 ДЕТАЛЬНІШЕ

Сконфігуруйте ваш 5-ти дверний хетчбек Peugeot 208

Цікавитесь 5-ти дверним хетчбеком Peugeot 208? Переходьте на наступний рівень з конфігуратором Peugeot: оберіть комплектацію, двигун, колір і додаткове обладнання та уявіть себе за кермом вашого майбутнього хетчбека!

Ви обрали 5-ти дверний хетчбек Peugeot 208: нове покоління компактного міського хетчбека, який відображає його завзятий спортивний стиль. Дозвольте собі бути підкореним його характером та насолодитися його вибуховою енергією. Оберіть одну з доступних комплектацій: Peugeot 208 Like, Peugeot 208 Active.

Peugeot пропонує сучасні бензинові двигуни PureTech (1,2л 82 к.с.) та додаткове обладнання, які забезпечують першокласні продуктивність та ефективність. Для вашого комфортного водіння, оберіть механічну або автоматичну коробку перемикання передач та широкий спектр додаткового обладнання.

Коли ви оберете комплектацію, переходьте до наступного кроку конфігурації та оберіть двигун, тип пального та коробку перемикання передач, які найбільше відповідають вашим потребам. Після цього оберіть колір вашого авто (вам більше до вподоби помаранчевий металік чи темно-сірий)? Наприкінці, ви можете персоналізувати інтер'єр вашого автомобіля, вивчивши стандартне обладнання і додавши до нього корисні аксесуари.