ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ | COVID-19 ДЕТАЛЬНІШЕ

ТЕХНОЛОГІЇ

Для оновленого PEUGEOT 208 передбачені технічні засоби, які спрощують керування автомобілем, покращують комфорт під час їзди і забезпечують більшу безпеку.

ДВИГКНИ СЕРІЇ PureTech

/image/83/2/peugeot_essence_2015_152.97832.jpg

У трьохциліндрових двигунах серії PureTech для досягнення високих експлуатаційних характеристик застосовані найсучасніші технології. Двигуни мають блочно-модульне виконання і відрізняються невеликими розмірами. Вони надають справжнє задоволення від водіння, навіть на дуже низьких оборотах, і забезпечують першокласний баланс високої потужності та низького крутного моменту. Дані ДВЗ є справжнім досягненням конструкторської думки: витрата палива і зміст CO2 у відпрацьованих газах вдалося скоротити на величину до 25%, причому без шкоди потужності або динаміці.

Моторна гамма PEUGEOT 208 в Україні включає три бензинових двигуна серії PureTech, кожен з яких споживає не більше 4,5 л палива на 100 км в змішаному циклі.

МАНЕВРЕНИЙ

a

Оновлений PEUGEOT 208 відчуває себе однаково зручно в місті та на міжміській трасі, що робить його ідеальним автомобілем для щоденного використання. Замовивши задній парктронікi і відеокамеру заднього видуi, ви зможете більш просто і безпечно ставити автомобіль на стоянку.

1

Завдяки невеликим габаритам (довжина менше 4 м) і рульового колеса зменшеного діаметра, управляти оновленим PEUGEOT 208 надзвичайно легко та  зручно.

МОДЕРНІЗОВАНА ХОДОВА ЧАСТИНА

/image/83/5/peugeot-208-wheelbase-puretech-633x400.97835.jpg

Оновлений PEUGEOT 208 був спроектований таким чином, щоб забезпечити виняткові враження від їзди з різними типами бензинових і дизельних двигунів, в яких знайдений оптимальний баланс між зменшеною витратою палива і динамікою руху.

Завдяки особливій компонуванні місця водія, відомої під назвою PEUGEOT i-Cockpit, кермовому колесу зменшеного діаметру, підібраним для використання з різними двигунами елементів ходової частини, а також оптимізації загальної маси автомобіля для забезпечення динаміки в оновленому PEUGEOT 208 вдалося домогтися ідеального поєднання комфортабельності салону і відмінної керованості. Результат: можливість отримати непідробну радість від водіння під час кожної поїздки.

ЕФКТИВНІСТЬ ФАР

/image/88/3/peugeot_208_2015_166_fr.97883.jpg

Для оновленого PEUGEOT 208 в комплектації Active і Allure передбачені фари з чорними і хромованими елементами. У габаритних і денних ходових фарах застосовані світлодіодні лампи. Такі фари надають автомобілю більш елегантний зовнішній вигляд та забезпечують відмінне освітлення дороги.

ВЫСОКОТЕХНОЛОГИЧНЫЕ ЗАДНИЕ ФОНАРИ

/image/88/4/peugeot_208_2015_168_fr.97884.jpg

Гарячі вогні комбінованих задніх ліхтарів оновленого PEUGEOT 208 відразу ж привертають увагу. У кожному ліхтарі світиться по три світлодіодних ліхтаря, що нагадують сліди від кігтів лева та переливаються перламутром.

ФУНКЦІЯ «MIRROR SCREEN»

Завдяки функції «Mirror Screen»i за допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 17,8 см, встановленого на передній панелі, ви можете користуватися додатками, встановленими на вашому смартфоні. Для цього додатка повинні буду встановлені протоколи Mirrorlink® та Carplay®.

Для того, щоб поліпшити зчитування та забезпечити повну безпеку під час використання в автомобілі, сумісні програми представлені з інтерфейсом, який спеціально адаптований для використання під час поїздки.

C протоколами Mirrorlink™ або Carplay® працюватимуть тільки сертифіковані додатки, як під час стоянки автомобіля, так і під час руху. Коли автомобіль знаходиться в русі, деякі функції відповідних додатків будуть відключені.

Для відображення деяких типів контенту, які доступні на смартфонах безкоштовно, необхідно буде оформити платну підписку на аналогічні додатки, сертифіковані для роботи з протоколами Mirrorlink™ або Carplay®.

Функція «Mirror Screen» працює по протоколу MirrorLink™ на смартфонах з операційними системами Android, Blackberry або Windows Phone, що підтримують протокол MirrorLink™. Для смартфонів з встановленими операційними системами iOS використовується протокол Carplay® і параметри недоступні без передплати на пакет мобільного інтернету у відповідного оператора мобільного зв'язку.

Новітні версії смартфонів будуть все ширше підтримувати зазначені вище протоколи. Додаткову інформацію можна отримати на спеціальній сторінці.

Протокол Carplay® є розробкою компанії «Еппл». Його підтримка на оновленому Peugeot 208 очікується до кінця 2015 року.