ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ | COVID-19 ДЕТАЛЬНІШЕ

БЕЗПЕКА

За кермом оновленого PEUGEOT 208 ви зможете бути повністю впевнені в своїй безпеці, адже автомобіль укомплектований новітніми системами активної і пасивної безпеки, розробленими провідними технічними фахівцями компанії «PEUGEOT».

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ ACTIVE CITY BRAKE

i

Active City Brakei (система екстреного гальмування в міських умовах) - це новітня технічна розробка, яка дозволяє уникнути ДТП або зменшити його серйозність в разі, якщо водій не здатний швидко відреагувати на зміну ситуації на дорозі при їзді по місту на швидкості нижче 30 км / год .

Лазерний датчик з малим радіусом дії (Lidar), встановлений на рівні лобового скла, виявляє перешкоди, такі як нерухомий автомобіль або автомобіль, що рухається попереду в попутному напрямку. Датчик здатний віддати команду автоматично застосувати аварійне гальмування, щоб уникнути зіткнення або мінімізувати його наслідки, зменшивши швидкість та, як наслыдок, силу удару. При певних обставинах дана система може навіть вдатися до того, щоб в автоматичному режимі повністю зупинити автомобіль, щоб таким чином уникнути наїзд на автомобіль попереду.

КАРКАС КУЗОВА

Kapkac

Оновлений PEUGEOT 208 має надлегкий каркас кузова, спроектований з особливою прецизійныстью і здатний поглинати максимально можливу кількість енергії при різних типах зіткнень, зменшуючи таким чином наслідки для автомобіля, водія і пасажирів в салоні та інших осіб, залучених до зіткнення.

В результаті маємо міцний, але легкий автомобіль (споряджена маса від 975 кг - в залежності від силової пари), що відрізняється хорошою керованістю, невисокими витратами палива і комфортабельним салоном.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

/image/84/1/peugeot_208_5p_1502tech_e.97841.jpg

На випадок ДТП в оновленому PEUGEOT 208 може бути передбачено до шести подушок безпеки для захисту водія і пасажирів:

  • 2 передні подушки безпеки для захисту голови і грудної клітки водія і переднього пасажира в разі фронтального зіткнення;
  • 2 бічні подушки безпекиi для захисту водія і переднього пасажира в разі бокового зіткнення;
  • 2 бічні шторки безпеки i, розкриваються на всю довжину салону, для захисту водія і пасажирів.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ ESP

СИСТЕМА

Оновлений PEUGEOT 208 за додаткову плату може бути укомплектований відімкненою системою динамічної стабілізації ESP, яка об'єднує в одне ціле роботу гальмівної антиблокувальної системи ABS, електронної системи розподілу гальмівних зусиль EBFD та підсилювача екстреного гальмування EBA. Завдяки цьому всі перераховані системи працюють більш ефективно.