ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ | COVID-19 ДЕТАЛЬНІШЕ

208 5-дв. хетчбек

imgsr
imgsr

PEUGEOT

208 5-дв. хетчбек

PEUGEOT 208 - це малогабаритний хечбек має виразний зовнішній вигляд, в якому чітко видно спортивні ноти. Автомобіль з таким привабливим характером не залишить ні кого байдужим.

3 ПРИЧИНИ ОБРАТИ PEUGEOT 208

МАГНЕТИЧНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

videopicture

ЗРУЧНЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

com

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

d

МАГНЕТИЧНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

С першого погляду на PEUGEOT 208 ви будете підкорені його чарівністью: після рестайлінгу автомобіль став ще більше економічним. Додайте сюда зміщені в сторону противотуманні фари та новий зовнішній вигляд - автомобіль сприймаєтьься більш широким та динамічним. Так і хочеться сфсти за його кермо!

УДОБНОЕ МЕСТО ВОДИТЕЛЯ

/image/79/9/peugeot_208_2015_360_fr.97799.jpg

Обновленный PEUGEOT 208 отличается стильным и лаконичным интерьером салона. Все органы управления вокруг водителя находятся в простой доступности, с ними чрезвычайно легко работать. Все это стало возможно благодаря особой организации места водителя, известной под названием PEUGEOT i-Cockpit.

Благодаря большому сенсорному экрануi, поднятой на рулевым колесом комбинации приборов и рулевому колесу уменьшенного диаметра вам будет проще управлять автомобилем, мгновенно реагируя на изменения дорожной обстановки.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

motor

В обновленому PEUGEOT 208 реалізовано ідеальнепоєднання невеликих габаритів, оптимізованої маси, вдосконалених аеродинаміків і того, що називають «почуття дороги», - все зроблено для того, щоб забезпечити максимальний комфорт в салоні і відмінну керованіть.

Використання нових технічних засобів та сучасних двигунів дозволило забеспечити показники динаміка руху та економічного розходу топлива, представлених одними з найкращих в даному класі автомобілів.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Помилка завантаження

ІНШІ МОДЕЛІ PEUGEOT