СИСТЕМА АКТИВНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

/image/23/4/peugeot_suv2008_layout4-4.99234.jpg

Active City Brakei(Система активного гальмування в місті) це нова технологія, що спрацьовує при швидкості руху 30 км/год та нижче у ситуаціях, коли водій не встигає зреагувати, та покликана знизити кількість аварій на вулицях міст, або мінімізувати їхні наслідки.

Сенсорний лазер ближньої дії (Lidar), встановлений над лобовим склом, розпізнає транспортні засоби, які рухаються в тому ж напрямку або знаходяться в нерухомому станіi. Дана система здатна автоматично задіювати максимум гальмівного зусилляi, для того щоб уникнути зіткнення або мінімізувати його наслідки шляхом зменшення швидкості. В деяких випадках система може повністю зупинити автомобіль, для того щоб уникнути зіткнення з траснпортним засобом, що знаходиться попереду.

ESP (СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ)

/image/23/5/peugeot_suv2008_layout1-4.99235.jpg

Компактний кросовер PEUGEOT 2008 обладнаний в якості стандартного оснащення системою ESP (Система динамічної стабілізації), що включає системи ASR (Система протиковзання), DSC (Система курсової стійкості), EBA (Система допомоги при екстренному гальмуванні), ABS (Антиблокувальна система) та EBFD (Система електронного розподілу гальмівного зусилля.

В залежності від обраного двигуна, система ESP може поєднуватись з системою допомоги при русі вгору Hill Assist, яка тимчасово утримує транспортний засіб на місціi, що дає вам час переставити ногу з педалі тормозу на педаль газу, коли ви починаєте рух на схилі.

КОНСТРУКЦІЯ КУЗОВА

/image/23/6/peugeot_suv2008_layout1-5.99236.jpg

Новий кросовер Peugeot 2008 має надлегку конструкцію кузова. Вона була розроблена таким чином, щоб максимізувати накопичення енергії, яка вивільняється при різноманітних впливах, знижуючи до мінімуму тим самим негативні наслідки для пасажирів, транспортних засобів та пішоходів.

Результатом є легкий, міцний автомобільi, який забезпечує жваве пересування, оптимізує витрати пального та дарує задоволення від кермування.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

/image/23/7/peugeot_suv2008_layout5-2.99237.jpg

На випадок зіткнення новий компактний кросовер PEUGEOT 2008 обладнаний шістьма подушками безпеки, які забезпечують додатковий захист:

  • 2 фронтальні подушки безпеки, які захищають голову та грудну клітку водія та пасажира переднього сидіння в разі лобового зіткнення.
  • 2 бокові подушки безпеки, які захищают водія та пасажира переднього сидіння в разі бокового зіткнення.
  • 2 передні та задні бічні шторки безпеки для захисту голів пасажирів, що знаходяться на передніх та задніх сидіннях.

СТАТИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ ПОВОРОТІВ

/image/23/8/peugeot_suv2008_layout4-3.99238.jpg

В якості доповнення до освітлення від фар ближнього світла та денних ходових вогнів, коли вмикається покажчик повороту або рульове кермо досягає певного кута повороту, дана функціяi дозволяє переднім протитуманним фарам освітити внутрішній кут повороту при швидкості менше 40 км/год (наприклад, при пересуванні у місті, звивистими дорогами, проходженні перехресть або паркувальних маневрах).