Сконфігуруйте ваш компактний кросовер Peugeot 2008

Цікавитесь кросовером Peugeot 2008? Переходьте на наступний рівень з конфігуратором Peugeot: оберіть комплектацію, двигун, колір і додаткове обладнання та уявіть себе за кермом вашого майбутнього компактного кросовера!

Ви обрали  Peugeot 2008 SUV: компактний, надійний,елегантний та сучасний кросовер. Сідайте за кермо цього SUV на насолоджуйтесь унікальним водійським досвідом. Розпочніть персоналізацію вашого авто, обравши одну з доступних версій: Peugeot 2008 Active або Peugeot 2008 Allure.

Peugeot пропонує сучасні бензинові двигуни PureTech (1,2л 100 к.с. EAT6 S&S) та додаткове обладнання, які забезпечують першокласні продуктивність та ефективність. Для вашого комфортного водіння, доступна автоматична коробка перемикання передач (АКПП) та широкий спектр додаткового обладнання.

Коли ви оберете комплектацію, переходьте до наступного кроку конфігурації та оберіть двигун, тип пального та коробку перемикання передач, які найбільше відповідають вашим потребам. Після цього оберіть колір вашого авто (вам більше до вподоби смарагдовий металік чи білий перламутр)? Наприкінці, ви можете персоналізувати інтер'єр вашого автомобіля, вивчивши стандартне обладнання і додавши до нього корисні аксесуари