Відкрийте для себе силу кросовера PEUGEOT 2008. Надійного, елегантного, сучасного міського SUV, який доставляє справжнє задоволення від водіння. Сідайте за кермо PEUGEOT i-Cockpit® та насолоджуйтеся кермуванням.

СПОКУСЛИВА МІЦНІСТЬ КРОСОВЕРА

Пежо 2008

Захоплююче кермування, елегантний дизайн, безкомпромісна якість – PEUGEOT створений, щоб дарувати надзвичайні відчуття.
Новий крососвер PEUGEOT 2008 не має собі рівних у сегменті компактних кросоверів. Пориньте у світ виняткового дизайну, cправжньої сили та індивідуальності, що робить PEUGEOT 2008 одночасно надійним та витонченим.

КРОСОВЕР, ЩО ДАРУЄ НЕПОВТОРНІ ВРАЖЕННЯ

Пежо 2008 интерьер

Завдяки розкішним матеріалам та витонченому виконанню новий компактний кросовер PEUGEOT 2008 стане вашою перепусткою у світ яскравих вражень. Влаштовуйтесь зручніше у фірмовому салоні PEUGEOT i-Cockpit®. Компактне кермо, розміщена на рівні очей панель приладів та великий сенсорний екран забезпечать легке, інтуїтивне та безпечне кермування автомобілем.
PEUGEOT 2008 має широкий набір сучасних технологічних рішень: системи допомоги водієві, а також зв’язку та безпеки допоможуть посилити ці відчуття та насолодитися унікальними враженнями від кермування.

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КРОСОВЕР

/image/19/9/peugeot_suv2008_layout15-1-1.99199.jpg

Двома ключовими перевагами нового PEUGEOT 2008 є його обтічна форма та ретельно оптимізована вагаi. А його сучасні та потужні двигуни PureTech дозволять тримати під контролем витрати пального та вміст CO2 у відпрацьованих газахi.

Peugeot 2008-bv

Ви також зможете насолодитися м’яким та економічним кермуванням з автоматичною шестиступеневою трансмісією EAT6,i яка забезпечує швидке та плавне перемикання передач.

З ПУСТЕЛІ - НА ДОРОГИ

Peugeot кросовер

Ми щороку повертаємося до ралі Дакар, аби засвоїти нескінченну кількість уроків, які дає найбезжальніший ралі-рейд світу. Всі уроки та інновації знаходять своє застосування в лінійці кросоверів Peugeot. 

ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

ГАЛЕРЕЯ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Помилка завантаження