Сконфігуруйте ваш Peugeot 108

Цікавитесь Peugeot 108? Переходьте на наступний рівень з конфігуратором Peugeot: оберіть комплектацію, двигун, колір і додаткове обладнання та уявіть себе за кермом вашого майбутнього міського авто!

Ви обрали  Peugeot 108: елегантний компактний міський автомобіль, який яскраво демонструє вашу індивідуальність. Розпочніть персоналізацію вашого авто, обравши одну з доступних версій: Peugeot 108 Active або  Peugeot 108 Allure.

Peugeot пропонує сучасні бензинові двигуни VTi (68 к.с.) та додаткове обладнання, які забезпечують першокласні продуктивність та ефективність. Для вашого комфортного водіння, доступна автоматична коробка перемикання передач та широкий спектр додаткового обладнання.

Коли ви оберете комплектацію, переходьте до наступного кроку конфігурації та оберіть двигун, тип пального та коробку перемикання передач, які найбільше відповідають вашим потребам. Після цього оберіть колір вашого авто (вам більше до вподоби темно синій металік чи білий перламутр)? Наприкінці, ви можете персоналізувати інтер'єр вашого автомобіля, вивчивши стандартне обладнання і додавши до нього корисні аксесуари.