Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

Лобове скло

/image/08/3/peugeot-ndp-1506pb-parebrise.10083.jpg

ЛОБОВЕ СКЛО

  • Заміна лобового скла або локальний ремонт сколів (для сколів не більше 25 мм у діаметрі та не на лінії огляду водія)
  • Необхідні роботи з ремонту
  • Візуальна перевірка представниками PEUGEOT
  • Технічний звіт

Податки включені, ціна наведена у якості індикативної та розрахована 01/07/2014 для бензинових версій PEUGEOT 107. Детальні умови ви можете отримати у авторизованих сервісних ценрах PEUGEOT. Сервісні пакети залежать від особливостей автомобіля. 

ЩО ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ

ЛОБОВЕ СКЛО

Заміна або ремонт лобового скла важливі для максимального огляду і безпеки водія та пасажирів.

РЕМОНТ ЛОБОВОГО СКЛА
Ремонт скла необхідний у тих випадках, коли пошкодження заважає огляду або впливає на міцність скла (послаблює його). В залежності від пошкодження, експерти PEUGEOT запропонують заміну лобового скла або його ремонт за допомогою синтетичних матеріалів для заповнення сколів і тріщин.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ PEUGEOT

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ВИРОБНИКА
Оригінальні запчастини PEUGEOT відповідають аналогічним стандартам та специфікаціям, як і ті, що було встановлено на ваше авто при його складанні на конвеєрі. Оригінальні запчастини PEUGEOT виробляються з якісних матеріалів, аби зберегти ваш автомобіль надійним і безпечним як найдовше. На ваш PEUGEOT будуть становлені запчастини тільки найвищої якості!

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПЕРЕВАГИ

peugeot_508

ЦІНА "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"

Компанія PEUGEOT пропонує річну гарантію на запчастини і роботи. Ціна відображає пропозицію, де включено все необхідне (запчастини, робота, гарантія). Жодних неприємних сюрпризів, витрати під контролем.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

ЖОДНИХ НЕОБОВ'ЯЗКОВИХ ВИТРАТ

Технічні спеціалісти PEUGEOT виконають усі необхідні роботи і заміни та пояснять вам кожну з них. Це гарантує точність та професіоналізм експертів нашої сервісної мережі PEUGEOT.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

ЯКІСТЬ РОБІТ

Виконуючи в сервісній мережі PEUGEOT усі необхідні перевірки, заміни, ремонти, ви також отримуєте ще декілька переваг. Всі стандартні роботи вже прораховані, а фіксовані ціни дуже конкурентні, перевірки та ремонти здійснюють експерти PEUGEOT максимально якісно.