Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

Ремінь грм

/image/06/9/peugeot-ndp-1506pb-distribution.10069.jpg

РЕМІНЬ ГРМ

  • Набір для заміни: ремінь ГРМ, ролики та/або натягувачі ременя
  • Необхідні роботи з встановлення деталей
  • Візуальна перевірка представниками PEUGEOT
  • Технічний звіт

Податки включені, ціна наведена у якості індикативної та розрахована 01/07/2014 для бензинових версій PEUGEOT 107. Детальні умови ви можете отримати у авторизованих сервісних ценрах PEUGEOT. Сервісні пакети залежать від особливостей автомобіля. Ці перевірки не замінюють собою необхідність проходження Державного Техогляду.

ЩО ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ

РЕМІНЬ ГРМ

Ремінь ГРМ синхронізує рух поршнів та клапанів всередині двигуна.

НАДІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА З РЕМЕНЕМ ГРМ ВІД PEUGEOT
Ремінь ГРМ в пакеті запчастин від Peugeot відповідає усім стандартам з міцності та надійності. Встановлення повного пакету деталей (ремінь ГРМ, ролики, натягувач) дозволяє уникнути непередбачуваного розриву ременя та дорогого ремонту двигуна.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ PEUGEOT

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ВИРОБНИКА
Оригінальні запчастини PEUGEOT відповідають аналогічним стандартам та специфікаціям, як і ті, що було встановлено на ваше авто при його складанні на конвеєрі. Оригінальні запчастини PEUGEOT виробляються з якісних матеріалів, аби зберегти ваш автомобіль надійним і безпечним як найдовше. На ваш PEUGEOT будуть становлені запчастини тільки найвищої якості - гарантуємо!

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПЕРЕВАГИ

peugeot_508

ЦІНА "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"

Компанія PEUGEOT пропонує річну гарантію на запчастини і роботи. Ціна відображає пропозицію, де включено все необхідне (запчастини, робота, гарантія). Жодних неприємних сюрпризів, витрати під контролем.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

ЖОДНИХ НЕОБОВ'ЯЗКОВИХ ВИТРАТ

Технічні спеціалісти PEUGEOT виконають усі необхідні роботи і заміни та пояснять вам кожну з них. Це гарантує точність та професіоналізм експертів нашої сервісної мережі PEUGEOT.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

ЯКІСТЬ РОБІТ

Виконуючи в сервісній мережі PEUGEOT усі необхідні перевірки, заміни, ремонти, ви також отримуєте ще декілька переваг. Всі стандартні роботи вже прораховані, а фіксовані ціни дуже конкурентні, перевірки та ремонти здійснюють експерти PEUGEOT максимально якісно.