Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

Oбслуговування

/image/05/9/peugeot-ndp-1506pb-revisionannuelle-resize.10059.jpg

ОБСЛУГОВУВАННЯ

  • Діагностика усіх керуючих систем
  • Заміна мастила та масляного фільтру
  • Роботи та технічний звіт про стан авто
  • Візуальні перевірки, огляди представниками PEUGEOT

ЩО ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ

ПЕРІОДИЧНЕ ТО

Для збереження високого рівня безпеки, динаміки, комфорту вашого автомобіля необхідно проводити його сервісне обслуговування за певним розкладом. Воно включає у себе різноманітні перевірки, заміну технічних рідин, інші сервісні роботи.
Обираючи обслуговування свого автомобіля у сервісній мережі PEUGEOT, ви отримуєте найвищу якість робіт та найкваліфікованіший сервіс.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ PEUGEOT

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ВИРОБНИКА
Оригінальні запчастини PEUGEOT відповідають аналогічним стандартам та специфікаціям, як і ті, що було становлено на ваше авто при його складанні на конвеєрі. Оригінальні запчастини PEUGEOT виробляються з якісних матеріалів, аби зберегти ваш автомобіль надійним і безпечним як найдовше. На ваш PEUGEOT будуть становлені запчастини тільки найвищої якості - гарантуємо!

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПЕРЕВАГИ

peugeot_508

ЦІНА "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"

Компанія PEUGEOT пропонує річну гарантію на запчастини і роботи. Ціна відображає пропозицію, де включено все необхідне (запчастини, робота, гарантія). Жодних неприємних сюрпризів, витрати під контролем.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

ЖОДНИХ НЕОБОВ'ЯЗКОВИХ ВИТРАТ

Технічні спеціалісти PEUGEOT виконають усі необхідні роботи і заміни та пояснять вам кожну з них. Це гарантує точність та професіоналізм експертів нашої сервісної мережі PEUGEOT.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

ЯКІСТЬ РОБІТ

Виконуючи в сервісній мережі PEUGEOT усі необхідні перевірки, заміни, ремонти, ви також отримуєте ще декілька переваг. Всі стандартні роботи вже прораховані, а фіксовані ціни дуже конкурентні, перевірки та ремонти здійснюють експерти PEUGEOT максимально якісно.