Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

Заміна мастила

/image/06/1/peugeot-ndp-1506pb-vidange.10061.jpg

ЗАМІНА МАСТИЛА

  • Мастило, відповідне до двигуна вашого автомобіля (до 5 літрів)
  • Заміна масляного фільтру 
  • Роботи по заміні мастила і фільтру
  • Візуальні перевірки та технічний звіт представників Peugeot

Податки включені, ціна наведена у якості індикативної та розрахована 01/07/2014 для бензинових версій PEUGEOT 107. Детальні умови ви можете отримати у авторизованих сервісних ценрах PEUGEOT. Сервісні пакети залежать від особливостей автомобіля. 

ЩО ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ

ЗАМІНА МАСТИЛА

МАСТИЛО
Регулярно замінюйте мастило у двигуні свого автомобіля. Замінюйте мастило на таке, що відповідає фірмовим стандартам PEUGEOT. Це гарантує безпроблемну роботу двигуна на довгі роки.

ПЕРЕСТРАХУВАННЯ СТАНДАРТАМИ PEUGEOT
Компанія PEUGEOT встановлює власні вимоги до мастил, що перевершують загальні європейські стандарти. Так вдається подовжити термін використання вашого автомобіля.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ PEUGEOT

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ВИРОБНИКА
Оригінальні запчастини PEUGEOT відповідають аналогічним стандартам та специфікаціям, як і ті, що було становлено на ваше авто при його складанні на конвеєрі. Оригінальні запчастини PEUGEOT виробляються з якісних матеріалів, аби зберегти ваш автомобіль надійним і безпечним як найдовше. На ваш PEUGEOT будуть становлені запчастини тільки найвищої якості - гарантуємо!

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПЕРЕВАГИ

peugeot_508

ЦІНА "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"

Компанія PEUGEOT пропонує річну гарантію на запчастини і роботи. Ціна відображає пропозицію, де включено все необхідне (запчастини, робота, гарантія). Жодних неприємних сюрпризів, витрати під контролем.

servіsnі_dogovori_peugeot

ЖОДНИХ НЕОБОВ'ЯЗКОВИХ ВИТРАТ

Технічні спеціалісти PEUGEOT виконають усі необхідні роботи і заміни та пояснять вам кожну з них. Це гарантує точність та професіоналізм експертів нашої сервісної мережі PEUGEOT.

zapchastini

ЯКІСТЬ РОБІТ

Виконуючи в сервісній мережі PEUGEOT усі необхідні перевірки, заміни, ремонти, ви також отримуєте ще декілька переваг. Всі стандартні роботи вже прораховані, а фіксовані ціни дуже конкурентні, перевірки та ремонти здійснюють експерти PEUGEOT максимально якісно.