Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

Догляд за кузовом авто

/image/07/5/peugeot-ndp-1506pb-carrosserie.10075.jpg

ДОГЛЯД ЗА КУЗОВОМ АВТО

  • Видалення сколів, відновлення дрібних пошкоджень кузова
  • Експерти відновлять геометрію кузова авто після складних ДТП
  • При роботі використовуються фірмові матеріали, що гарантує високоякісний ремонт та максимальний захист від іржі

Податки включені, ціна наведена у якості індикативної та розрахована 01/07/2014 для бензинових версій PEUGEOT 107. Детальні умови ви можете отримати у авторизованих сервісних ценрах PEUGEOT. Сервісні пакети залежать від особливостей автомобіля. Ці перевірки не замінюють собою необхідність проходження Державного Техогляду.

ЩО ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ

ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТІВ

Висококваліфіковані експерти та спецобладнання сервісу PEUGEOT гарантує високу якість виконання робіт. Майстри користуються виключно фірмовими компонентами (обробка кузова, фарбування, захист від корозії) та спеціальним інструментом, при необхідності заміни використовуються виключно оригінальні деталі Peugeot. Максимум якості, максимум уваги впродовж усього терміну ремонту.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ PEUGEOT

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ВИРОБНИКА
Оригінальні запчастини PEUGEOT відповідають аналогічним стандартам та специфікаціям, як і ті, що було становлено на ваше авто при його складанні на конвеєрі. Оригінальні запчастини PEUGEOT виробляються з якісних матеріалів, аби зберегти ваш автомобіль надійним і безпечним як найдовше. На ваш PEUGEOT будуть становлені запчастини тільки найвищої якості - гарантуємо!

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПЕРЕВАГИ

peugeot_508

ЦІНА "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"

Компанія PEUGEOT пропонує річну гарантію на запчастини і роботи. Ціна відображає пропозицію, де включено все необхідне (запчастини, робота, гарантія). Жодних неприємних сюрпризів, витрати під контролем.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

ЖОДНИХ НЕОБОВ'ЯЗКОВИХ ВИТРАТ

Технічні спеціалісти PEUGEOT виконають усі необхідні роботи і заміни та пояснять вам кожну з них. Це гарантує точність та професіоналізм експертів нашої сервісної мережі PEUGEOT.

zapchastini

ЯКІСТЬ РОБІТ

Виконуючи в сервісній мережі PEUGEOT усі необхідні перевірки, заміни, ремонти, ви також отримуєте ще декілька переваг. Всі стандартні роботи вже прораховані, а фіксовані ціни дуже конкурентні, перевірки та ремонти здійснюють експерти PEUGEOT максимально якісно.