Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

Кондиціонер, вентиляція

kondicіoner

КОНДИЦІОНЕР, ВЕНТИЛЯЦІЯ

  • Повна заправка рідиною для кондиціонерів (для будь-якого авто)
  • Генеральне прибирання в салоні (оплачується додатково)
  • Роботи та технічний звіт про стан авто
  • Візуальна перевірка представниками PEUGEOT

Податки включені, ціна наведена у якості індикативної та розрахована 01/07/2014 для бензинових версій PEUGEOT 107. Детальні умови ви можете отримати у авторизованих сервісних ценрах PEUGEOT. Сервісні пакети залежать від особливостей автомобіля. Ці перевірки не замінюють собою необхідність проходження Державного Техогляду.

ЩО ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ

ФІЛЬТР САЛОНУ

Мікроби та неприємні запахи можуть несподівано з'явитися у системі ветиляції та кондиціонування вашого авто. План догляду за системою вентиляції від PEUGEOT дозволяє утримувати її у гарному робочому стані. Необхідно щороку або кожні 15 000 км (що настане раніше) проводити перевірку та очищення кліматичної системи авто: обов'язкова заміна фільтру салону; за потребою - заправляння хладогену, ін.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ PEUGEOT

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ВИРОБНИКА
Оригінальні запчастини PEUGEOT відповідають аналогічним стандартам та специфікаціям, як і ті, що було становлено на ваше авто при його складанні на конвеєрі. Оригінальні запчастини PEUGEOT виробляються з якісних матеріалів, аби зберегти ваш автомобіль надійним і безпечним як найдовше. На ваш PEUGEOT будуть становлені запчастини тільки найвищої якості!

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПЕРЕВАГИ

peugeot_508

ЦІНА "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"

Компанія PEUGEOT пропонує річну гарантію на запчастини і роботи. Ціна відображає пропозицію, де включено все необхідне (запчастини, робота, гарантія). Жодних неприємних сюрпризів, витрати під контролем.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

ЖОДНИХ НЕОБОВ'ЯЗКОВИХ ВИТРАТ

Технічні спеціалісти PEUGEOT виконають усі необхідні роботи і заміни та пояснять вам кожну з них. Це гарантує точність та професіоналізм експертів нашої сервісної мережі PEUGEOT.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

ЯКІСТЬ РОБІТ

Виконуючи в сервісній мережі PEUGEOT усі необхідні перевірки, заміни, ремонти, ви також отримуєте ще декілька переваг. Всі стандартні роботи вже прораховані, а фіксовані ціни дуже конкурентні, перевірки та ремонти здійснюють експерти PEUGEOT максимально якісно.