ЛІНІЙКА КРОСОВЕРІВ PEUGEOT

i

" Сприймай  небокрай, як початкову точку.
Зроби невідоме частиною своєї буденності.
Нехай кожна перешкода лише надає тобі прискорення.

Коли всі зупиняться, рухайся далі."

ВІДКРИВАЄМО ГРЮНФЬОР (НОРВЕГІЯ) З КРОСОВЕРОМ 2008

i

2008

Вони вирушили туди, де, здавалося би, природу не потривожили люди, де архітектура чудово доповнює її дикі пейзажі. І їхній кросовер 2008 відкрив шлях туди.

Дорогою до цього магічного місця їм довелося з'їхати з гладкого асфальту на жорсткий гравій, з суші − до води. На щастя, вони могли покластися на необхідного помічника − новітню технологію Grip Control.

Вони буквально пройшли весь шлях до кінця, довершивши їхнє мистецтво. 

ВІДКРИВАЄМО БУЗЛУДЖУ (БОЛГАРІЯ) З КРОСОВЕРОМ 3008

i

3008

Розширюйте кордони мандрів, використовуючи технології на повну. Пілоти дронів прийняли цей виклик і вирушили на своєму новому кросовері Peugeot 3008 в подорож, щоб дослідити будівлю, про яку неначе забув сам час.

На все більш віддалених дорогах високотехнологічний кросовер довів, що є чудовим компаньйоном у епічній ретро-футуристичній подорожі, завдяки якому друзі безпечно дісталися по пункту призначення.

Що ж вийшло? Перегони на дронах маршрутом не менше незвичним, ніж навколишня архітектура, записані на відео... можливо востаннє. 

ВІДКРИВАЄМО ПЕЧЕРУ ФІНГАЛОВУ (ШОТЛАНДІЯ) З КРОСОВЕРОМ 5008

i

5008

Геологічна загадка шотландського узбережжя названа на честь знаменитого шедевру видатного композитора − Фелікса Мендельсона. Цього виявилося досить, аби надихнути музичне тріо на акустичну пригоду всього їхнього життя.

З новим кросовером Peugeot 5008, оснащеним автоматичною коробкою перемикання передач МСР і акустичною Hi-Fi-системою Focal®, друзям вдалося зафіксувати кожну краплю дощу, кожен подих вітру, кожен поворот дороги.

Вони працювали над реінтерпретацією оригіналу, репетирували в багажнику їхнього кросовера, захищені від стихії, і в кінці подорожі записали свою версію твору в місці, яке надихнуло на його створення.     

ВІДКРИЙ ЛІНІЙКУ КРОСОВЕРІВ PEUGEOT