ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ | COVID-19 ДЕТАЛЬНІШЕ
Пежо Ізотермічний фургон

Трансформація Ізотермічний фургон на базі шасі з кабіною Peugeot Boxer, складається зі зварної конструкції з плакованого металу зі стінками з монолітних сендвіч-панелей з утеплювачем з пінополіуретану і задніми орними воротами з фіксаторами відкритого положення.

 Головне завдання ізотермічного фургона - забезпечення захисту і цілісності вантажу, а також збереження температурного режиму. Фургон Пежо Боксер використовується для перевезення вантажів, що потребують дотримання особливого температурного режиму під час транспортування. Ізотермічний фургон (ціни уточнюйте у офіційних дилерів) можна зробити з різним ступенем ізотермічності - низькою, середньою та високою.

Комплектація трансформації ізотермічного фургона може бути повністю адаптована під запити клієнта з точки зору додаткового обладнання, ступеня ізотермічності з урахуванням необхідних габаритів. На фургон можна встановити також холодильну установку.

 Компанія Peugeot пропонує можливість виробництва надбудов на базі шасі як з одинарної, так і з подвійною кабіною. Головною первагою шасі з подвійною кабіною є одночасна доставка до місця робіт не тільки обладнання, а й бригад кількістю до шести робочих, завдяки другому ряду з чотирьох сидінь.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Помилка завантаження