Contents inside this Expander Partial are only authorable inside of this page.

додаток MYPEUGEOT

Щоб насолоджуватися всіма перевагами, просто завантажте додаток MYPEUGEOT на ваш смартфона на Android або iOS.

ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ

Отримайте легкий доступ до всього, що вам необхідно знати про ваш Peugeot за допомогою смартфона – все завдяки додатку MYPEUGEOT. Всі під’єднані сервіси синхронізуються у вашому акаунті, спрощуючи життя на дорозі.

Щоб насолоджуватися всіма перевагами, просто завантажте додаток MYPEUGEOT на ваш смартфона на Android або iOS. Щоб розпочати користування, вам потрібно просто ввести VIN-номер і чинну адресу електронної скриньки. В автомобілі ви можете просто під’єднати телефон до автомобіля за допомогою Bluetooth®, щоб отримувати інформацію про автомобіль на смартфон.


КОНТРОЛЮЙТЕ, ВАШІ ВИТРАТИ

Вся ваша статистика водіння доступна на панелі керування. На екрані відображається інформація про споживання палива та/або електроенергії, ваші експлуатаційні витрати, загальний час у дорозі тощо.

Ви також можете створювати категорії для типів поїздок, щоб, наприклад, розрізняти робочі поїздки від особистих, щоб оптимізувати стиль керування.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

У розділі Обслуговування ви можете знайти інформацію про необхідне обслуговування вашого автомобіля, проведення техогляду тощо.

Ви можете зв’язатися з дилером Peugeot, щоб записатись на обслуговування чи ремонт. Дані про це ви можете заносити в додаток, щоб відслідковувати історію обслуговування Вашого авто онлайн. 

БІЛЬШЕ НІ ЯКИХ ТАЄМНИЦЬ

У розділі Ваш автомобіль ви можете побачити VIN вашого авто та його пробіг. Ви можете вводити й редагувати ціни на пальне в вашому місці перебування.

Якщо ви отримаєте сповіщення від автомобіля, яке викликає сумніви щодо свого значення, тут ви знайдете інформацію про різноманітні індикатори. Ви можете дізнатися, коли проблему було виявлено, детальну інформацію про неї та способи вирішення. Просто натисніть на відповідний символ, щоб дізнатися, що він означає.

КЕРУЙТЕ СВОЇМИ ПОЇЗДКАМИ

Залишайтеся на зв’язку зі своїм автомобілем де й коли завгодно.

Дізнайтесь про всі деталі ваших подорожей в один клік. У вас буде доступ до панелі приладів і змога користуватися часовими фільтрами, щоб переглядати поїздки. Ви знайдете інформацію про тривалість ваших поїздок, пройдену відстань, середню швидкість та споживання пального на різні поїздки.