ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
З Новим Роком!

PEUGEOT бажає вам щасливого Нового року 2022!

НОВИЙ ГІПЕРКАР PEUGEOT 9Х8 - СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ГОНОК

Бренд PEUGEOT представляє новий 9X8: гіперкар найсучаснішого покоління, який готується до свого спортивного дебюту в чемпіонаті світу з перегонів на витривалість (FIA WEC) вже у 2022 році. Оснащений гібридною силовою установкою з повним приводом, цей високоефективний прототип ідеально вписується в стратегію PEUGEOT Neo-Performance, яка орієнтована як на дорожні, так і на гоночні автомобілі. Робота команди інженерів PEUGEOT Sport і дизайнерів PEUGEOT Design була узгоджена і взаємопов'язана, як ніколи раніше, для створення 9X8.

Компактний хетчбек PEUGEOT 308 

плагін-гібрид або електромобіль

Виняткова привабливість безперечно найсучаснішого нового PEUGEOT 308 захоплює своєю силою характеру й динамізмом.

Ви можете покластися на інноваційні та практичні технології нової системи Peugeot i-Cockpit®, яка покращує враження від кермування, щоб насолоджуватися кожним моментом.

Для найкращого поєднання ефективності та продуктивності в комфорті водіння, відкрийте для себе нашу Силу виборувключає, зокрема, можливість вибору між тепловими й електричними двигунами та підтримку завдяки спеціалізованим службам і дозвольте собі поринути у світ бензинових, дизельних або гібридних електродвигунів із запасом ходу 60 кмВказані значення витрати пального, викидів CO2 та дальності пробігу вірні відповідно до WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах), який застосовується як стандарт для нових автомобілів із 1 вересня 2018 року. WLTP замінив Новий європейський їздовий цикл (NEDC), який використовувався до того часу. Оскільки умови випробувань максимально наближені до реальних, значення витрати пального та викидів CO2 зафіксовані згідно з WLTP, зазвичай перевищують ті, які фіксувалися відповідно до попередньої процедури NEDC. Значення витрати пального, викидів CO2 та дальності пробігу можуть змінюватися залежно від фактичних умов використання й різних чинників, зокрема: частоти заряджання, манери водіння, швидкості, конкретного обладнання, додаткової комплектації, виду шин, температури навколишнього середовища й використання кондиціонера. За додатковою інформацією зверніться до свого продавця.

Peugeot 308 SW: універсал із двигуном внутрішнього згоряння або плагін-гібрид

Відкиньте стереотипи й насолоджуйтеся кожним моментом за кермом нового PEUGEOT 308 SW.

Черпайте натхнення від його виразного та нетрадиційного стилю, а також нових технологій, розроблених для підвищення якості вашого перебування в автомобілі.

Відкрийте для себе Силу вибору від PEUGEOTвключає, зокрема, можливість вибору між бензиновими/дизельними або електричними двигунами та переваги від спеціалізованих служб підтримки , дайте собі свободу вибрати свій новий універсал PEUGEOT 308 SW з ефективним бензиновим, дизельним або гібридним електродвигуном.

Відкрийте для себе наші плагін-гібридні автомобілі

Відкрийте для себе нову манеру водіння з плагін-гібридними автомобілями PEUGEOT. Гібридні автомобілі універсальні та дозволяють подорожувати на далекі відстані.

 

Моментально перемикайтеся на повністю електричне живлення та подорожуйте на відстань до 59 кмДані для PEUGEOT 3008 HYBRID4: дальність пробігу в режимі електроживлення становить від 56 до 59 км залежно від комплектації автомобіля. Дальність пробігу може змінюватися залежно від фактичних умов використання (погодні умови, манера водіння тощо , WLTP.

 

Ви можете вибрати кросовер, що задовольнить всі ваші потреби завдяки поєднанню інноваційного дизайну, екологічних характеристик і найсучасніших технологій без жодних компромісів.

Відкрийте для себе наші електромобілі

Спробуйте рух із нульовим рівнем викидів з електромобілем PEUGEOT. Наш асортимент електромобілів задовольнить усі ваші вимоги: міський автомобіль, сімейний мікрофургон, тощо.

 

100% електромобілі PEUGEOT поєднують у собі інноваційний дизайн, видатні екологічні характеристики та передові технології.