СИСТЕМИ ЗВ'ЯЗКУ

/image/13/5/header.106135.jpg

СИСТЕМИ ЗВ'ЯЗКУ

Залишайтеся завжди на зв'язку! Досліджуйте нові функції та програми, розроблені PEUGEOT Connect, які непомітно інтегровані у ваш досвід водіння задля підвищення задоволення і безпеки.

PEUGEOT CONNECT APPS

/image/17/7/peugeot_308_2013_249_fr.106177.jpg

PEUGEOT Connect Apps - це набір додатків, призначених  полегшити ваші поїздки в режимі реального часу. В залежності від країни та комплектації, ця послуга може бути недоступною, опціональною або стандартною. Послуга доступна за €199, включаючи ПДВ, для автомобілів PEUGEOT 208 і 2008, оснащених сенсорним екраном. Послуга доступна за €379, включаючи ПДВ, для автомобілів PEUGEOT 208 і 2008, випущених після липня 2014 р., та в нових PEUGEOT 308 та 508, оснащених сенсорним екраном з опцією навігації. Ця ціна включає підписку на перший рік (початковий пакет підписки включає підключення до Peugeot Connect USB & 3G, а також доступ до послуги на 1 рік – у тому числі передача даних).
З міркувань безпеки деякі додатки та функції доступні лише тоді, коли автомобіль знаходиться у нерухомому стані.
Пропозиція доступна тільки для приватних клієнтів. Підписка доступна за участі у мережі PEUGEOT.
 

Прості у використанні додатки відображаються безпосередньо на сенсорному екрані вашого автомобіля.

Численні, різноманітні та дуже адаптивні, вони надають ще більше можливостей для налаштування кожної поїздки під ваші індивідуальні потреби.

 • Coyotei попереджає вас про небезпечні ділянки, що дозволяє адаптувати водіння відповідним чином.
 • Parking вказує на доступні місця для паркування у вашому районі.
 • Guide Michelin та Trip Advisor повідомляють про ресторани та готелі за напрямком вашого руху.
 • Carburant дозволяє дізнаватись про найближчі заправки і вказує, які з них найдешевші.
 • Michelin Voyage запрошує вас дослідити найпривабливіші туристичні маршрути на вашому шляху.
 • Yellow Pages допоможе знайти необхідні вам професійні служби поряд з вами.
 • Michelin Traffic допоможе вам уникнути заторів, надаючи інформацію про трафік у реальному часі та пропонуючи альтернативні маршрути.
 • Weather app поінформує про погодні умови під час подорожі.
 • ViaMichelin допоможе вам безпечно дістатись до місця вашого призначення.
 • Tellmewhere завантажує місцеві карти, де можна знайти найкращі місця для дозвілля.
 • MyPeugeot розкаже вам все, що потрібно знати про ваш автомобіль і його належне технічне обслуговування.
 • Завітайте до Store, щоб завантажити нові додатки.

У деяких країнах також доступні додаткові програми, що доповнюють цей сервіс.

PEUGEOT CONNECT SOS

/image/17/8/peugeot_508rxh_2014_052_fr.106178.jpg

Обладнавши понад  мільйон автомобілів системою PEUGEOT Connect SOSi, нашою геолокалізованою аварійною службою, PEUGEOT забезпечує максимальну безпеку для вас і ваших пасажирів.

PEUGEOT Connect SOS – це геолокалізована аварійна служба виклику, доступна 24/7i без додаткової підписки. В будь-якій ситуації, що потребує швидких дій, наприклад, аварія, погіршення фізичного стану водія, або у разі нападу на автомобіль, система дозволяє відправити вам саме ту допомогу, якої ви потребуєте.

PEUGEOT Connect SOS може працювати в одному з двох режимів:

 • Автоматичний: як тільки спрацьовують подушки або ремені безпеки, ваш автомобіль автоматично надсилає екстрений виклик, від водія не потребується жодних дій. Після цього одразу ж фіксується ваше місцезнаходження, а оператор PEUGEOT Connect SOS зв’язується з вами вашою рідною мовоюi  і відправляє допомогу.
 •  Ручний: як тільки ви помітили або відчули погіршення фізичного стану водія – критичну ситуацію, що може викликати аварію або серйозні тілесні ушкодження, ваші пасажири, або інші особи, можуть вручну активувати екстрений виклик, натиснувши кнопку SOS на приладовій панелі вашого автомобіля, після чого вас відразу з’єднають з колл-центром PEUGEOT Connect SOS.

PEUGEOT CONNECT ASSISTANCE

/image/17/9/508rxh_1407pc205.106179.jpg

PEUGEOT Connect Assistancei це GPS система допомоги, яка має доступ до інформації про стан вашого авто і створена, щоб надати швидку технічну допомогу у разі потреби.

Якщо ваш автомобіль зламався, у будь-який час та у будь-якому місті, натиснувши клавішу із зображенням лева на панелі приладів, вас одразу буде з’єднано з сервісом надання домоги PEUGEOT, доступним 24 години 7 днів на тиждень. У режимі реального часу оператор отримає доступ до інформації про ваше місцезнаходження та про стан вашого транспортного засобу. Після проведення початкової технічної оцінки стану автомобіля віддалено оператор негайно надішле до вас компетентного у вашій проблемі технічного спеціалістаi.

LINK MYPEUGEOT

З новим  додатком для смартфонів Link MyPeugeot, ви можете продовжувати насолоджуватись враженнями від керування вашим авто навіть після того, як вийдете з нього.

Його простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує доступ до цілого ряду інноваційних та практичних функцій.

"Locate my car"i допоможе знайти свій автомобіль на парковці, а "Continue to navigate"i прокладе шлях, якщо ви вирішите завершити свою подорож пішки. Існує також функція використання статистики попередніх поїздок, що допоможе оптимізувати витрати пального шляхом порівняння споживання під час кожної поїздки. Також присутня функція, яка пам'ятає дати ТО, допомагає підвищити вашу безпекуi.

Link MyPeugeot використовує з'єднання Bluetooth® в поєднанні з сенсорним екраном моделей 208 і 2008, а також нових моделей 308 та 508, щоб передати дані авто у момент, коли запалення вимкненоi.

Link MyPeugeot сумісний зі смартфонами, що використовують iOS 6 (або вище) та Android 2.3 (або вище).

SCAN MYPEUGEOT

Використовуючи систему розпізнавання фотографій, додаток Scan MyPeugeoti визначить необхідний елемент і автоматично виведе інформацію про нього з відповідного розділу керівництва по експлуатації на екран вашого мобільного телефону.

Ви також можете зайти у розділ  "Warning Lights", що містить інформацію про характер будь-якого попередження і порадить, що треба робити далі.

Переваги додатку Scan MyPeugeot:

 • Візуальне розпізнавання;
 • Автоматичне завантаження через Wi-Fi, але також може використовуватися мобільне з’єднання;
 • Може використовуватися в автономному режимі;
 • Керівництво користувача щодо значень сигнальних лампочок;
 • Усі функції доступні двома способами: за допомогою сканування або за допомогою тематичного ілюстрованого змісту;
 • Сумісність з iOS6.1 або вище [Android 2.3 або вище]. Також доступно для iPad (оптимізовано для дисплеїв з роздільною здатністю нижче, ніж Retina).

Після завантаження додатку, будь ласка, продивіться правила та умови використання.

MIRROR SCREEN

/image/18/7/peugeot_108_2014_221_fr.106187.jpg

Ця технологіяi дозволяє відтворити або експортувати екран смартфона, дозволяючи вам контролювати свій смартфон з сенсорного екрану, тим самим забезпечуючи легкий доступ до його функцій, змісту та допоміжних додатків для водіяi. Працює з використанням технології MirrorLink для телефонів з Android, RIM або Windows та сумісними з MirrorLink, або за допомогою AppinCar для телефонів з іOS. Ця функція вимагає використання мобільного Інтернету.

З міркувань безпеки водії не зможуть використовувати всі додатки під час руху авто, проте зможуть отримати доступ до додатків для допомоги водію, навігації та музики.